صفحه اصلی » فراکسیون ها » دوره دهم

معرفی فراکسیون ورزش مجلس

مامور فراکسیون ورزش مجلس
 

رئیس

محمد رضا تابش
محمد رضا تابش

یزد

اردکان

اعضا

همایون یوسفی
همایون یوسفی

خوزستان

اهواز باوی حمیدیه و کارون

علی اصغر یوسف نژاد
علی اصغر یوسف نژاد

مازندران

ساری و میاندورود

حسین هاشمی تختی نژاد
حسین هاشمی تختی نژاد

هرمزگان

بندر عباس قشم ابوموسی حاجی آباد و خمیر

علی وقف چی
علی وقف چی

زنجان

زنجان و طارم

علی نوبخت حقیقی
علی نوبخت حقیقی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

محمود نگهبان سلامی
محمود نگهبان سلامی

خراسان رضوی

خواف و رشتخوار

بهروز نعمتی
بهروز نعمتی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سید ابوالفضل موسوی بیوکی
سید ابوالفضل موسوی بیوکی

یزد

یزد اشکذر بخش ندوشن و دهستان سورک

سید فرید موسوی
سید فرید موسوی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

محمد رضا منصوری
محمد رضا منصوری

مرکزی

ساوه و زرندیه

علی مطهری
علی مطهری

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

عبدالرضا مصری
عبدالرضا مصری

کرمانشاه

کرمانشاه

محمد محمودی شاه نشین
محمد محمودی شاه نشین

تهران

شهریار قدس و ملارد

داود محمدی (تهران)
داود محمدی (تهران)

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

پروانه مافی
پروانه مافی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

احمد علی کیخا
احمد علی کیخا

سیستان و بلوچستان

زابل زهک هیرمند نیمروز و هامون

شهرام کوسه غراوی
شهرام کوسه غراوی

گلستان

مینودشت کلاله مراوه تپه و گالیکش

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی

گیلان

رشت

مصطفی کواکبیان
مصطفی کواکبیان

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

حمداله کریمی (بیجار)
حمداله کریمی (بیجار)

کردستان

بیجار

سید تقی کبیری
سید تقی کبیری

آذربایجان غربی

خوی و چایپاره

علی کاظمی بابا حیدری (اردل و فارسان)
علی کاظمی بابا حیدری (اردل و فارسان)

چهارمحال بختیاری

اردل فارسان کوهرنگ کیار و دهستان دستگرد

محمد کاظمی (ملایر)
محمد کاظمی (ملایر)

همدان

ملایر

هادی قوامی
هادی قوامی

خراسان شمالی

اسفراین

محمد قمی
محمد قمی

تهران

پاکدشت

حمید رضا فولادگر
حمید رضا فولادگر

اصفهان

اصفهان

فرهاد فلاحتی
فرهاد فلاحتی

خراسان جنوبی

قائنات و زیرکوه

حشمت اله فلاحت پیشه
حشمت اله فلاحت پیشه

کرمانشاه

اسلام آباد غرب و دالاهو

فردین فرمند
فردین فرمند

آذربایجان شرقی

میانه

سید مهدی  فرشادان
سید مهدی فرشادان

کردستان

سنندج دیواندره و کامیاران

محسن علی جانی زمانی
محسن علی جانی زمانی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

محمد قسیم عثمانی
محمد قسیم عثمانی

آذربایجان غربی

بوکان

اسداله عباسی
اسداله عباسی

گیلان

رودسر و املش

سید محمد باقر عبادی
سید محمد باقر عبادی

خراسان جنوبی

بیرجند درمیان و خوسف

بهمن طاهر خانی
بهمن طاهر خانی

قزوین

تاکستان

مرتضی صفاری نطنزی
مرتضی صفاری نطنزی

اصفهان

نطنز و بخش قمصر

محمود صادقی
محمود صادقی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

یعقوب شیویاری
یعقوب شیویاری

آذربایجان شرقی

میانه ترکمنچای کاغدکنان کندوان مرکزی

هادی شوشتری
هادی شوشتری

خراسان رضوی

قوچان و فاروج

شمس اله شریعت نژاد
شمس اله شریعت نژاد

مازندران

تنکابن رامسر و عباس آباد

علی محمد شاعری
علی محمد شاعری

مازندران

بهشهر نکاء و گلوگاه

علیرضا سلیمی (محلات)
علیرضا سلیمی (محلات)

مرکزی

محلات و دلیجان

زهرا سعیدی (مبارکه)
زهرا سعیدی (مبارکه)

اصفهان

مبارکه

فاطمه سعیدی (تهران)
فاطمه سعیدی (تهران)

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

ابوالفضل سروش
ابوالفضل سروش

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

علی سبحانی فر
علی سبحانی فر

خراسان رضوی

سبزوار جغتای جوین خوشاب و داورزن

عبداله سامری
عبداله سامری

خوزستان

خرمشهر

احمد سالک کاشانی
احمد سالک کاشانی

اصفهان

اصفهان

سید جواد ساداتی نژاد
سید جواد ساداتی نژاد

اصفهان

کاشان و آران بیدگل

سیده حمیده زرآبادی
سیده حمیده زرآبادی

قزوین

قزوین آبیک و البرز

محمد مهدی زاهدی
محمد مهدی زاهدی

کرمان

کرمان و راور

رحیم  زارع
رحیم زارع

فارس

آباده بوانات و خرم بید

محمد رضا رضایی کوچی
محمد رضا رضایی کوچی

فارس

جهرم

سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری

گیلان

صومعه سرا

محمد دامادی
محمد دامادی

مازندران

ساری و میاندورود

محمد خدا بخشی
محمد خدا بخشی

لرستان

الیگودرز

غلامرضا حیدری
غلامرضا حیدری

تهران

تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس

احمد حمزه
احمد حمزه

کرمان

کهنوج منوجان رودبار جنوب قلعه گنج و فاریاب

الیاس حضرتی
الیاس حضرتی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سید جواد حسینی کیا
سید جواد حسینی کیا

کرمانشاه

سنقر

سیده فاطمه حسینی (تهران)
سیده فاطمه حسینی (تهران)

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

عبدالکریم حسین زاده (نقده)
عبدالکریم حسین زاده (نقده)

آذربایجان غربی

نقده و اشنویه

محمد حسن نژاد
محمد حسن نژاد

آذربایجان شرقی

مرند و جلفا

محمد جواد جمالی نوبندگانی
محمد جواد جمالی نوبندگانی

فارس

فسا

سهیلا جلودارزاده
سهیلا جلودارزاده

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

غلامعلی  جعفر زاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی

گیلان

رشت

فرهاد تجری
فرهاد تجری

کرمانشاه

قصر شیرین سر پل ذهاب و گیلانغرب

غلامرضا تاج گردون
غلامرضا تاج گردون

کهکیلویه و بویر احمد

گچساران و باشت

عباسعلی پور بافرانی
عباسعلی پور بافرانی

اصفهان

نایین خور و بیابانک

محمد رضا پور ابراهیمی داروانی
محمد رضا پور ابراهیمی داروانی

کرمان

کرمان و راور

مسعود پزشکیان
مسعود پزشکیان

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

بهرام پارسایی
بهرام پارسایی

فارس

شیراز

شهاب الدین بیمقدار
شهاب الدین بیمقدار

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

محمود بهمنی
محمود بهمنی

البرز

ساوجبلاغ نظر آباد و طالقان

محمد مهدی برومندی
محمد مهدی برومندی

فارس

مرودشت پاسارگاد و ارسنجان

مهرداد لاهوتی
مهرداد لاهوتی

گیلان

لنگرود

احمد انارکی محمدی
احمد انارکی محمدی

کرمان

رفسنجان و انار

حسین امیری خامکانی
حسین امیری خامکانی

کرمان

زرند و کوهبنان

محمد رضا امیر حسنخانی
محمد رضا امیر حسنخانی

خراسان جنوبی

فردوس سرایان طبس و بشرویه

ضیاء اله اعزازی ملکی
ضیاء اله اعزازی ملکی

آذربایجان شرقی

بناب

علی اسماعیلی (نور)
علی اسماعیلی (نور)

مازندران

نور و محمود آباد

قاسم احمدی لاشکی
قاسم احمدی لاشکی

مازندران

نوشهر چالوس و کلاردشت

فریدون احمدی
فریدون احمدی

زنجان

زنجان و طارم

ابوالفضل ابوترابی
ابوالفضل ابوترابی

اصفهان

نجف آباد تیران و کرون

علیرضا ابراهیمی (رامیان و آزاد شهر)
علیرضا ابراهیمی (رامیان و آزاد شهر)

گلستان

رامیان و آزاد شهر

مسیر های ارتباطی با کمیسیون

تلفن فکستلفن فکسایمبللایمبلل
Parameter:310999!model&8299 -LayoutId:8299 LayoutName+پوسته جدید - الگوی متنی فراکسیون8299

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین