صفحه اصلی » فراکسیون ها » دوره دهم

رئیس

احمد سالک کاشانی
احمد سالک کاشانی

اصفهان

اصفهان

اعضا

احمد همتی
احمد همتی

سمنان

سمنان مهدیشهر و سرخه

حبیب اله نیکزادی پناه
حبیب اله نیکزادی پناه

کرمان

بم ریگان فهرج و نرماشیر

اردشیر نوریان
اردشیر نوریان

چهارمحال بختیاری

شهرکرد بن و سامان

حسن نوروزی
حسن نوروزی

تهران

رباط کریم و بهارستان

بهروز نعمتی
بهروز نعمتی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

مجید ناصری نژاد
مجید ناصری نژاد

خوزستان

شادگان

شهاب نادری
شهاب نادری

کرمانشاه

پاوه جوانرود ثلاث باباخانی روانسر و دهستانهای سرقلعه و جیگران

سید ناصر موسوی لارگانی
سید ناصر موسوی لارگانی

اصفهان

فلاورجان

محمد رضا ملکشاهی راد
محمد رضا ملکشاهی راد

لرستان

خرم آباد و دوره

الهیار  ملکشاهی
الهیار ملکشاهی

لرستان

کوهدشت و رومشکان

حسین مقصودی
حسین مقصودی

خراسان رضوی

سبزوار جغتای جوین خوشاب و داورزن

عبدالرضا مصری
عبدالرضا مصری

کرمانشاه

کرمانشاه

منصور مرادی (مریوان)
منصور مرادی (مریوان)

کردستان

مریوان و سروآباد

جلیل مختار
جلیل مختار

خوزستان

آبادان

اقبال محمدیان
اقبال محمدیان

خوزستان

رامهرمز و رامشیر

احمد مازنی
احمد مازنی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سهراب گیلانی
سهراب گیلانی

خوزستان

شوشتر و گتوند

مسعود گودرزی (ممسنی)
مسعود گودرزی (ممسنی)

فارس

ممسنی و رستم

محمد جواد کولیوند
محمد جواد کولیوند

البرز

کرج اشتهارد و فردیس

شهرام کوسه غراوی
شهرام کوسه غراوی

گلستان

مینودشت کلاله مراوه تپه و گالیکش

عامر کعبی
عامر کعبی

خوزستان

آبادان

سید تقی کبیری
سید تقی کبیری

آذربایجان غربی

خوی و چایپاره

سید حمید رضا کاظمی (پلدختر)
سید حمید رضا کاظمی (پلدختر)

لرستان

پلدختر

جواد کاظم نسب
جواد کاظم نسب

خوزستان

اهواز باوی حمیدیه و کارون

نادر قاضی پور
نادر قاضی پور

آذربایجان غربی

ارومیه

حمید رضا فولادگر
حمید رضا فولادگر

اصفهان

اصفهان

حشمت اله فلاحت پیشه
حشمت اله فلاحت پیشه

کرمانشاه

اسلام آباد غرب و دالاهو

سید مهدی  فرشادان
سید مهدی فرشادان

کردستان

سنندج دیواندره و کامیاران

محمد عزیزی (ابهر و خرمدره)
محمد عزیزی (ابهر و خرمدره)

زنجان

ابهر خرمدره و سلطانیه

محمد قسیم عثمانی
محمد قسیم عثمانی

آذربایجان غربی

بوکان

اسداله عباسی
اسداله عباسی

گیلان

رودسر و املش

علی عسگر ظاهری عبده وند
علی عسگر ظاهری عبده وند

خوزستان

مسجد سلیمان لالی هتکل و اندیکا

قرجه طیار
قرجه طیار

گلستان

گنبد کاووس

سید صادق طباطبایی نژاد
سید صادق طباطبایی نژاد

اصفهان

اردستان

مهدی شیخ
مهدی شیخ

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سید کمال الدین شهریاری (دشتی و تنگستان)
سید کمال الدین شهریاری (دشتی و تنگستان)

بوشهر

دشتی و تنگستان

غلامرضا شرفی
غلامرضا شرفی

خوزستان

آبادان

علیرضا سلیمی (محلات)
علیرضا سلیمی (محلات)

مرکزی

محلات و دلیجان

حسن سلیمانی
حسن سلیمانی

کرمانشاه

کنگاور صحنه و هرسین

محمد باقر سعادت
محمد باقر سعادت

بوشهر

دشتستان

ابوالفضل سروش
ابوالفضل سروش

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

قاسم ساعدی
قاسم ساعدی

خوزستان

دشت آزادگان و هویزه

محمد مهدی زاهدی
محمد مهدی زاهدی

کرمان

کرمان و راور

اکبر رنجبر زاده
اکبر رنجبر زاده

همدان

اسدآباد

علی رستمیان سبزه خانی
علی رستمیان سبزه خانی

لرستان

دلفان و سلسله

جلیل رحیمی جهان آبادی
جلیل رحیمی جهان آبادی

خراسان رضوی

تربت جام تایباد و باخرز

علیرضا رحیمی
علیرضا رحیمی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

مجتبی ذوالنوری
مجتبی ذوالنوری

قم

قم

حبیب اله دهمرده
حبیب اله دهمرده

سیستان و بلوچستان

زابل زهک هیرمند نیمروز و هامون

سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری

گیلان

صومعه سرا

محمد باسط درازهی
محمد باسط درازهی

سیستان و بلوچستان

سراوان سیب سوران و مهرستان

حسن خسته بند
حسن خسته بند

گیلان

بندر انزلی

سلمان خدادادی
سلمان خدادادی

آذربایجان شرقی

ملکان

سید جواد حسینی کیا
سید جواد حسینی کیا

کرمانشاه

سنقر

سید حسن حسینی شاهرودی
سید حسن حسینی شاهرودی

سمنان

شاهرود میامی

محمد حسین حسین زاده بحرینی
محمد حسین حسین زاده بحرینی

خراسان رضوی

مشهد و کلات

عبدالکریم حسین زاده (نقده)
عبدالکریم حسین زاده (نقده)

آذربایجان غربی

نقده و اشنویه

فریدون  حسنوند
فریدون حسنوند

خوزستان

اندیمشک

ابوالفضل حسن بیکی
ابوالفضل حسن بیکی

سمنان

دامغان

حمید رضا حاجی بابایی
حمید رضا حاجی بابایی

همدان

همدان و فامنین

ناهید تاج الدین
ناهید تاج الدین

اصفهان

اصفهان

نصراله پژمانفر
نصراله پژمانفر

خراسان رضوی

مشهد و کلات

عباس پاپی زاده بالنگان
عباس پاپی زاده بالنگان

خوزستان

دزفول

محسن بیگلری
محسن بیگلری

کردستان

سقز و بانه

احمد بیگدلی
احمد بیگدلی

زنجان

خدابنده

محمد بیرانوندی
محمد بیرانوندی

لرستان

خرم آباد و دوره

محمود بهمنی
محمود بهمنی

البرز

ساوجبلاغ نظر آباد و طالقان

حسن بهرام نیا
حسن بهرام نیا

همدان

نهاوند

یوناتن بت کلیا
یوناتن بت کلیا

مسیحیان آشوری و کلدانی

محمد رضا بادامچی
محمد رضا بادامچی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

عبدالغفور ایران نژاد
عبدالغفور ایران نژاد

سیستان و بلوچستان

چابهار نیکشهر کنارک و قصر قند

محمد نعیم امینی فرد
محمد نعیم امینی فرد

سیستان و بلوچستان

ایرانشهر سرباز دلگان بخشهای بنت فنوج آشار لاشار و آهوران

محمد رضا امیر حسنخانی
محمد رضا امیر حسنخانی

خراسان جنوبی

فردوس سرایان طبس و بشرویه

احمد امیر آبادی فراهانی
احمد امیر آبادی فراهانی

قم

قم

عزیز اکبریان
عزیز اکبریان

البرز

کرج اشتهارد و فردیس

محمد مهدی افتخاری
محمد مهدی افتخاری

گیلان

فومن و شفت

علی اسدی کرم
علی اسدی کرم

کرمان

شهر بابک

سید علی ادیانی
سید علی ادیانی

مازندران

قائمشهر سواد کوه جویبار سیمرغ و سواد کوه شمالی

احد آزادیخواه
احد آزادیخواه

همدان

ملایر

مباحث مطرح شده

گزارشات فراکسیون

مسیر های ارتباطی با کمیسیون

Parameter:310998!model&8299 -LayoutId:8299 LayoutName+پوسته جدید - الگوی متنی فراکسیون8299

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین