صفحه اصلی » فراکسیون ها » دوره دهم

رئیس

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی

گیلان

رشت

اعضا

عدل هاشمی پور
عدل هاشمی پور

کهکیلویه و بویر احمد

کهکیلویه بهمئی چرام و لنده

همایون هاشمی
همایون هاشمی

آذربایجان غربی

میاندوآب شاهین دژ و تکاب

ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی

گیلان

لاهیجان و سیاهکل

رامین نور قلی پور
رامین نور قلی پور

گلستان

کردکوی ترکمن بندرگز و گمیشان

بهروز نعمتی
بهروز نعمتی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

ولی اله نانوا کناری
ولی اله نانوا کناری

مازندران

بابلسر و فریدون کنار

مجید ناصری نژاد
مجید ناصری نژاد

خوزستان

شادگان

شهاب نادری
شهاب نادری

کرمانشاه

پاوه جوانرود ثلاث باباخانی روانسر و دهستانهای سرقلعه و جیگران

الهیار  ملکشاهی
الهیار ملکشاهی

لرستان

کوهدشت و رومشکان

عبدالرضا مصری
عبدالرضا مصری

کرمانشاه

کرمانشاه

منصور مرادی (مریوان)
منصور مرادی (مریوان)

کردستان

مریوان و سروآباد

جلیل مختار
جلیل مختار

خوزستان

آبادان

سمیه محمودی
سمیه محمودی

اصفهان

شهرضا و دهاقان

اقبال محمدیان
اقبال محمدیان

خوزستان

رامهرمز و رامشیر

پروانه مافی
پروانه مافی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

عباس گودرزی (بروجرد)
عباس گودرزی (بروجرد)

لرستان

بروجرد

علی گلمرادی
علی گلمرادی

خوزستان

بندر ماهشهر امیدیه هندیجان و بخش جولگی

حمید گرمابی
حمید گرمابی

خراسان رضوی

نیشابور و فیروزه

محسن کوهکن ریزی
محسن کوهکن ریزی

اصفهان

لنجان

شهرام کوسه غراوی
شهرام کوسه غراوی

گلستان

مینودشت کلاله مراوه تپه و گالیکش

عامر کعبی
عامر کعبی

خوزستان

آبادان

حمداله کریمی (بیجار)
حمداله کریمی (بیجار)

کردستان

بیجار

رضا کریمی (اردبیل)
رضا کریمی (اردبیل)

اردبیل

اردبیل نمین نیر و سرعین

علی کرد
علی کرد

سیستان و بلوچستان

خاش میرجاوه بخش نصرت آباد و کورین

علی کاظمی بابا حیدری (اردل و فارسان)
علی کاظمی بابا حیدری (اردل و فارسان)

چهارمحال بختیاری

اردل فارسان کوهرنگ کیار و دهستان دستگرد

شادمهر کاظم زاده
شادمهر کاظم زاده

ایلام

دهلران دره شهر آبدانان و بدره

علی  قربانی (بجنورد)
علی قربانی (بجنورد)

خراسان شمالی

بجنورد مانه سملقان جاجرم گرمه راز و جرگلان

حشمت اله فلاحت پیشه
حشمت اله فلاحت پیشه

کرمانشاه

اسلام آباد غرب و دالاهو

سید مهدی  فرشادان
سید مهدی فرشادان

کردستان

سنندج دیواندره و کامیاران

محسن علی جانی زمانی
محسن علی جانی زمانی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

محمد قسیم عثمانی
محمد قسیم عثمانی

آذربایجان غربی

بوکان

یعقوب شیویاری
یعقوب شیویاری

آذربایجان شرقی

میانه ترکمنچای کاغدکنان کندوان مرکزی

غلامرضا شرفی
غلامرضا شرفی

خوزستان

آبادان

علیرضا سلیمی (محلات)
علیرضا سلیمی (محلات)

مرکزی

محلات و دلیجان

پروانه سلحشوری
پروانه سلحشوری

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

زهرا سعیدی (مبارکه)
زهرا سعیدی (مبارکه)

اصفهان

مبارکه

عبداله سامری
عبداله سامری

خوزستان

خرمشهر

احمد سالک کاشانی
احمد سالک کاشانی

اصفهان

اصفهان

علی ساری
علی ساری

خوزستان

اهواز باوی حمیدیه و کارون

سیده حمیده زرآبادی
سیده حمیده زرآبادی

قزوین

قزوین آبیک و البرز

رحیم  زارع
رحیم زارع

فارس

آباده بوانات و خرم بید

اکبر رنجبر زاده
اکبر رنجبر زاده

همدان

اسدآباد

خدیجه ربیعی فرادنبه
خدیجه ربیعی فرادنبه

چهارمحال بختیاری

بروجن

فاطمه ذوالقدر (تهران)
فاطمه ذوالقدر (تهران)

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

محمد دامادی
محمد دامادی

مازندران

ساری و میاندورود

سلمان خدادادی
سلمان خدادادی

آذربایجان شرقی

ملکان

محمد خالدی سردشتی
محمد خالدی سردشتی

چهارمحال بختیاری

لردگان

سید مرتضی خاتمی
سید مرتضی خاتمی

زنجان

ماه نشان ایجرود دهستانهای بوغداکندی و قلتوق

احمد حمزه
احمد حمزه

کرمان

کهنوج منوجان رودبار جنوب قلعه گنج و فاریاب

سید حسن حسینی شاهرودی
سید حسن حسینی شاهرودی

سمنان

شاهرود میامی

محمد صادق حسنی جوریانی
محمد صادق حسنی جوریانی

گیلان

رشت

فریدون  حسنوند
فریدون حسنوند

خوزستان

اندیمشک

منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی

گیلان

رودبار

سهیلا جلودارزاده
سهیلا جلودارزاده

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سید قاسم جاسمی
سید قاسم جاسمی

کرمانشاه

کرمانشاه

فرهاد تجری
فرهاد تجری

کرمانشاه

قصر شیرین سر پل ذهاب و گیلانغرب

عباسعلی پور بافرانی
عباسعلی پور بافرانی

اصفهان

نایین خور و بیابانک

محسن بیگلری
محسن بیگلری

کردستان

سقز و بانه

محمود بهمنی
محمود بهمنی

البرز

ساوجبلاغ نظر آباد و طالقان

صدیف بدری
صدیف بدری

اردبیل

اردبیل نمین نیر و سرعین

علی بختیاری
علی بختیاری

یزد

بافت رابر و ارزوئیه

یوناتن بت کلیا
یوناتن بت کلیا

مسیحیان آشوری و کلدانی

فریده اولاد قباد
فریده اولاد قباد

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

احمد انارکی محمدی
احمد انارکی محمدی

کرمان

رفسنجان و انار

محمد نعیم امینی فرد
محمد نعیم امینی فرد

سیستان و بلوچستان

ایرانشهر سرباز دلگان بخشهای بنت فنوج آشار لاشار و آهوران

سلام امینی (ایلام)
سلام امینی (ایلام)

ایلام

ایلام ایوان چرداول مهران ملکشاهی و شیروان

محمد رضا امیر حسنخانی
محمد رضا امیر حسنخانی

خراسان جنوبی

فردوس سرایان طبس و بشرویه

احمد امیر آبادی فراهانی
احمد امیر آبادی فراهانی

قم

قم

سکینه الماسی
سکینه الماسی

بوشهر

کنگان دیر جم و عسلویه

علی اسدی کرم
علی اسدی کرم

کرمان

شهر بابک

قاسم احمدی لاشکی
قاسم احمدی لاشکی

مازندران

نوشهر چالوس و کلاردشت

معصومه آقا پور علیشاهی
معصومه آقا پور علیشاهی

آذربایجان شرقی

شبستر

مباحث مطرح شده

گزارشات فراکسیون

مسیر های ارتباطی با کمیسیون

Parameter:310996!model&8299 -LayoutId:8299 LayoutName+پوسته جدید - الگوی متنی فراکسیون8299

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین