صفحه اصلی » فراکسیون ها » دوره دهم

رئیس

محمد  فیضی زنگیر
محمد فیضی زنگیر

اردبیل

اردبیل نمین نیر و سرعین

اعضا

همایون یوسفی
همایون یوسفی

خوزستان

اهواز باوی حمیدیه و کارون

حبیب اله نیکزادی پناه
حبیب اله نیکزادی پناه

کرمان

بم ریگان فهرج و نرماشیر

اردشیر نوریان
اردشیر نوریان

چهارمحال بختیاری

شهرکرد بن و سامان

جلال میرزایی
جلال میرزایی

ایلام

ایلام ایوان چرداول مهران ملکشاهی و شیروان

سید ناصر موسوی لارگانی
سید ناصر موسوی لارگانی

اصفهان

فلاورجان

حسین مقصودی
حسین مقصودی

خراسان رضوی

سبزوار جغتای جوین خوشاب و داورزن

منصور مرادی (مریوان)
منصور مرادی (مریوان)

کردستان

مریوان و سروآباد

علی محمد مرادی
علی محمد مرادی

کردستان

قروه و دهگلان

جلال محمود زاده
جلال محمود زاده

آذربایجان غربی

مهاباد

جهانبخش محبی نیا
جهانبخش محبی نیا

آذربایجان غربی

میاندوآب شاهین دژ و تکاب

حسن لطفی
حسن لطفی

همدان

رزن

علی گلمرادی
علی گلمرادی

خوزستان

بندر ماهشهر امیدیه هندیجان و بخش جولگی

شهرام کوسه غراوی
شهرام کوسه غراوی

گلستان

مینودشت کلاله مراوه تپه و گالیکش

یحیی کمالی پور
یحیی کمالی پور

کرمان

جیرفت و عنبرآباد

عامر کعبی
عامر کعبی

خوزستان

آبادان

رضا کریمی (اردبیل)
رضا کریمی (اردبیل)

اردبیل

اردبیل نمین نیر و سرعین

علی کاظمی بابا حیدری (اردل و فارسان)
علی کاظمی بابا حیدری (اردل و فارسان)

چهارمحال بختیاری

اردل فارسان کوهرنگ کیار و دهستان دستگرد

سید حمید رضا کاظمی (پلدختر)
سید حمید رضا کاظمی (پلدختر)

لرستان

پلدختر

هادی قوامی
هادی قوامی

خراسان شمالی

اسفراین

علی  قربانی (بجنورد)
علی قربانی (بجنورد)

خراسان شمالی

بجنورد مانه سملقان جاجرم گرمه راز و جرگلان

محمد حسین قربانی (آستانه اشرفیه)
محمد حسین قربانی (آستانه اشرفیه)

گیلان

آستانه اشرفیه

سید مهدی  فرشادان
سید مهدی فرشادان

کردستان

سنندج دیواندره و کامیاران

عبدالرضا عزیزی (شیروان)
عبدالرضا عزیزی (شیروان)

خراسان شمالی

شیروان

محمد قسیم عثمانی
محمد قسیم عثمانی

آذربایجان غربی

بوکان

سید محمد باقر عبادی
سید محمد باقر عبادی

خراسان جنوبی

بیرجند درمیان و خوسف

حیدر علی عابدی
حیدر علی عابدی

اصفهان

اصفهان

علی عسگر ظاهری عبده وند
علی عسگر ظاهری عبده وند

خوزستان

مسجد سلیمان لالی هتکل و اندیکا

قرجه طیار
قرجه طیار

گلستان

گنبد کاووس

حسینعلی شهریاری (زاهدان)
حسینعلی شهریاری (زاهدان)

سیستان و بلوچستان

زاهدان

هادی شوشتری
هادی شوشتری

خراسان رضوی

قوچان و فاروج

اصغر سلیمی (سمیرم)
اصغر سلیمی (سمیرم)

اصفهان

سمیرم

علی سبحانی فر
علی سبحانی فر

خراسان رضوی

سبزوار جغتای جوین خوشاب و داورزن

محمد مهدی زاهدی
محمد مهدی زاهدی

کرمان

کرمان و راور

مسعود رضایی (شیراز)
مسعود رضایی (شیراز)

فارس

شیراز

علی رستمیان سبزه خانی
علی رستمیان سبزه خانی

لرستان

دلفان و سلسله

جلیل رحیمی جهان آبادی
جلیل رحیمی جهان آبادی

خراسان رضوی

تربت جام تایباد و باخرز

سید مصطفی ذوالقدر(میناب)
سید مصطفی ذوالقدر(میناب)

هرمزگان

میناب رودان جاسک سیریک و بشاگرد

حبیب اله دهمرده
حبیب اله دهمرده

سیستان و بلوچستان

زابل زهک هیرمند نیمروز و هامون

کمال دهقانی فیروز آبادی
کمال دهقانی فیروز آبادی

یزد

تفت و میبد

محمد باسط درازهی
محمد باسط درازهی

سیستان و بلوچستان

سراوان سیب سوران و مهرستان

بشیر  خالقی
بشیر خالقی

اردبیل

خلخال و کوثر

محمد خالدی سردشتی
محمد خالدی سردشتی

چهارمحال بختیاری

لردگان

احمد حمزه
احمد حمزه

کرمان

کهنوج منوجان رودبار جنوب قلعه گنج و فاریاب

سید جواد حسینی کیا
سید جواد حسینی کیا

کرمانشاه

سنقر

سید حسن حسینی شاهرودی
سید حسن حسینی شاهرودی

سمنان

شاهرود میامی

محمد حسینی (تفرش)
محمد حسینی (تفرش)

مرکزی

تفرش آشتیان و فراهان

عبدالکریم حسین زاده (نقده)
عبدالکریم حسین زاده (نقده)

آذربایجان غربی

نقده و اشنویه

شهباز حسن پور بیگلری
شهباز حسن پور بیگلری

کرمان

سیرجان

عبداله حاتمیان
عبداله حاتمیان

خراسان رضوی

درگز

فرهاد تجری
فرهاد تجری

کرمانشاه

قصر شیرین سر پل ذهاب و گیلانغرب

غلامرضا تاج گردون
غلامرضا تاج گردون

کهکیلویه و بویر احمد

گچساران و باشت

محمد رضا تابش
محمد رضا تابش

یزد

اردکان

محمد رضا پور ابراهیمی داروانی
محمد رضا پور ابراهیمی داروانی

کرمان

کرمان و راور

محسن بیگلری
محسن بیگلری

کردستان

سقز و بانه

بهروز بنیادی
بهروز بنیادی

خراسان رضوی

کاشمر خلیل آباد و بردسکن

حمید بنائی
حمید بنائی

خراسان رضوی

گناباد و بجستان

علاء الدین بروجردی
علاء الدین بروجردی

لرستان

بروجرد

شهروز برزگر کلشانی
شهروز برزگر کلشانی

آذربایجان غربی

سلماس

صدیف بدری
صدیف بدری

اردبیل

اردبیل نمین نیر و سرعین

علی بختیاری
علی بختیاری

یزد

بافت رابر و ارزوئیه

علی بختیار
علی بختیار

اصفهان

گلپایگان و خوانسار

عبدالغفور ایران نژاد
عبدالغفور ایران نژاد

سیستان و بلوچستان

چابهار نیکشهر کنارک و قصر قند

محمد نعیم امینی فرد
محمد نعیم امینی فرد

سیستان و بلوچستان

ایرانشهر سرباز دلگان بخشهای بنت فنوج آشار لاشار و آهوران

حسین امیری خامکانی
حسین امیری خامکانی

کرمان

زرند و کوهبنان

محمد رضا امیر حسنخانی
محمد رضا امیر حسنخانی

خراسان جنوبی

فردوس سرایان طبس و بشرویه

سکینه الماسی
سکینه الماسی

بوشهر

کنگان دیر جم و عسلویه

علی اکبری (بجنورد)
علی اکبری (بجنورد)

خراسان شمالی

بجنورد مانه سملقان جاجرم گرمه راز و جرگلان

قاسم احمدی لاشکی
قاسم احمدی لاشکی

مازندران

نوشهر چالوس و کلاردشت

علیرضا ابراهیمی (رامیان و آزاد شهر)
علیرضا ابراهیمی (رامیان و آزاد شهر)

گلستان

رامیان و آزاد شهر

معصومه آقا پور علیشاهی
معصومه آقا پور علیشاهی

آذربایجان شرقی

شبستر

گزارشات فراکسیون

مسیر های ارتباطی با کمیسیون

Parameter:310995!model&8299 -LayoutId:8299 LayoutName+پوسته جدید - الگوی متنی فراکسیون8299

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین