صفحه اصلی » فراکسیون ها » دوره دهم

رئیس

جلیل رحیمی جهان آبادی
جلیل رحیمی جهان آبادی

خراسان رضوی

تربت جام تایباد و باخرز

اعضا

همایون یوسفی
همایون یوسفی

خوزستان

اهواز باوی حمیدیه و کارون

نبی هزار جریبی
نبی هزار جریبی

گلستان

گرگان و آق قلا

حسین هاشمی تختی نژاد
حسین هاشمی تختی نژاد

هرمزگان

بندر عباس قشم ابوموسی حاجی آباد و خمیر

علی وقف چی
علی وقف چی

زنجان

زنجان و طارم

رامین نور قلی پور
رامین نور قلی پور

گلستان

کردکوی ترکمن بندرگز و گمیشان

محمود نگهبان سلامی
محمود نگهبان سلامی

خراسان رضوی

خواف و رشتخوار

مجید ناصری نژاد
مجید ناصری نژاد

خوزستان

شادگان

شهاب نادری
شهاب نادری

کرمانشاه

پاوه جوانرود ثلاث باباخانی روانسر و دهستانهای سرقلعه و جیگران

ولی ملکی
ولی ملکی

اردبیل

مشکین شهر

منصور مرادی (مریوان)
منصور مرادی (مریوان)

کردستان

مریوان و سروآباد

اقبال محمدیان
اقبال محمدیان

خوزستان

رامهرمز و رامشیر

مسعود گودرزی (ممسنی)
مسعود گودرزی (ممسنی)

فارس

ممسنی و رستم

علی گلمرادی
علی گلمرادی

خوزستان

بندر ماهشهر امیدیه هندیجان و بخش جولگی

احمد علی کیخا
احمد علی کیخا

سیستان و بلوچستان

زابل زهک هیرمند نیمروز و هامون

شهرام کوسه غراوی
شهرام کوسه غراوی

گلستان

مینودشت کلاله مراوه تپه و گالیکش

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی

گیلان

رشت

عامر کعبی
عامر کعبی

خوزستان

آبادان

رضا کریمی (اردبیل)
رضا کریمی (اردبیل)

اردبیل

اردبیل نمین نیر و سرعین

جواد کاظم نسب الباجی
جواد کاظم نسب الباجی

خوزستان

اهواز باوی حمیدیه و کارون

علی  قربانی (بجنورد)
علی قربانی (بجنورد)

خراسان شمالی

بجنورد مانه سملقان جاجرم گرمه راز و جرگلان

سید احسان قاضی زاده هاشمی (فریمان)
سید احسان قاضی زاده هاشمی (فریمان)

خراسان رضوی

فریمان سرخس بخشهای احمد آباد و رضویه

محمد  فیضی زنگیر
محمد فیضی زنگیر

اردبیل

اردبیل نمین نیر و سرعین

حشمت اله فلاحت پیشه
حشمت اله فلاحت پیشه

کرمانشاه

اسلام آباد غرب و دالاهو

سید مهدی  فرشادان
سید مهدی فرشادان

کردستان

سنندج دیواندره و کامیاران

سید محسن  علوی (لامرد)
سید محسن علوی (لامرد)

فارس

لامرد و مهر

عبدالرضا عزیزی (شیروان)
عبدالرضا عزیزی (شیروان)

خراسان شمالی

شیروان

اسداله عباسی
اسداله عباسی

گیلان

رودسر و املش

سید محمد باقر عبادی
سید محمد باقر عبادی

خراسان جنوبی

بیرجند درمیان و خوسف

علی عسگر ظاهری عبده وند
علی عسگر ظاهری عبده وند

خوزستان

مسجد سلیمان لالی هتکل و اندیکا

رضا شیران خراسانی
رضا شیران خراسانی

خراسان رضوی

مشهد و کلات

حسینعلی شهریاری (زاهدان)
حسینعلی شهریاری (زاهدان)

سیستان و بلوچستان

زاهدان

هادی شوشتری
هادی شوشتری

خراسان رضوی

قوچان و فاروج

عین اله شریف پور
عین اله شریف پور

آذربایجان غربی

ماکو چالدران پلدشت و شوط

شمس اله شریعت نژاد
شمس اله شریعت نژاد

مازندران

تنکابن رامسر و عباس آباد

محمد اسماعیل سعیدی
محمد اسماعیل سعیدی

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

قاسم ساعدی
قاسم ساعدی

خوزستان

دشت آزادگان و هویزه

سید مصطفی ذوالقدر(میناب)
سید مصطفی ذوالقدر(میناب)

هرمزگان

میناب رودان جاسک سیریک و بشاگرد

محمد باسط درازهی
محمد باسط درازهی

سیستان و بلوچستان

سراوان سیب سوران و مهرستان

محمد دامادی
محمد دامادی

مازندران

ساری و میاندورود

حسن خسته بند
حسن خسته بند

گیلان

بندر انزلی

هدایت اله خادمی
هدایت اله خادمی

خوزستان

ایذه و باغملک

روح الله حضرت پور طلاتپه
روح الله حضرت پور طلاتپه

آذربایجان غربی

ارومیه

سید جواد حسینی کیا
سید جواد حسینی کیا

کرمانشاه

سنقر

عبدالکریم حسین زاده (نقده)
عبدالکریم حسین زاده (نقده)

آذربایجان غربی

نقده و اشنویه

محمد صادق حسنی جوریابی
محمد صادق حسنی جوریابی

گیلان

رشت

عبداله حاتمیان
عبداله حاتمیان

خراسان رضوی

درگز

سید قاسم جاسمی
سید قاسم جاسمی

کرمانشاه

کرمانشاه

نور محمد تربتی نژاد
نور محمد تربتی نژاد

گلستان

گرگان و آق قلا

نصراله پژمانفر
نصراله پژمانفر

خراسان رضوی

مشهد و کلات

مسعود پزشکیان
مسعود پزشکیان

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

محسن بیگلری
محسن بیگلری

کردستان

سقز و بانه

شهاب الدین بیمقدار
شهاب الدین بیمقدار

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

سید هادی بهادری
سید هادی بهادری

آذربایجان غربی

ارومیه

علاء الدین بروجردی
علاء الدین بروجردی

لرستان

بروجرد

عبدالغفور ایران نژاد
عبدالغفور ایران نژاد

سیستان و بلوچستان

چابهار نیکشهر کنارک و قصر قند

محمد نعیم امینی فرد
محمد نعیم امینی فرد

سیستان و بلوچستان

ایرانشهر سرباز دلگان بخشهای بنت فنوج آشار لاشار و آهوران

سلام امینی (ایلام)
سلام امینی (ایلام)

ایلام

ایلام ایوان چرداول مهران ملکشاهی و شیروان

سکینه الماسی
سکینه الماسی

بوشهر

کنگان دیر جم و عسلویه

نظر  افضلی (نهبندان)
نظر افضلی (نهبندان)

خراسان جنوبی

نهبندان و سربیشه

علیرضا ابراهیمی (رامیان و آزاد شهر)
علیرضا ابراهیمی (رامیان و آزاد شهر)

گلستان

رامیان و آزاد شهر

مسیر های ارتباطی با کمیسیون

Parameter:310993!model&8299 -LayoutId:8299 LayoutName+پوسته جدید - الگوی متنی فراکسیون8299

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین