صفحه اصلی » فراکسیون ها » دوره دهم

رئیس

مجتبی ذوالنوری
مجتبی ذوالنوری

قم

قم

اعضا

عزت اله یوسفیان ملا
عزت اله یوسفیان ملا

مازندران

آمل

علی اصغر یوسف نژاد
علی اصغر یوسف نژاد

مازندران

ساری و میاندورود

حسین  نیاز آذری
حسین نیاز آذری

مازندران

بابل

اردشیر نوریان
اردشیر نوریان

چهارمحال بختیاری

شهرکرد بن و سامان

حسن نوروزی
حسن نوروزی

تهران

رباط کریم و بهارستان

سید حسین نقوی حسینی
سید حسین نقوی حسینی

تهران

ورامین پیشوا و قرچک

بهروز نعمتی
بهروز نعمتی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

علی نجفی خوشرودی
علی نجفی خوشرودی

مازندران

بابل

ولی اله نانوا کناری
ولی اله نانوا کناری

مازندران

بابلسر و فریدون کنار

جلال میرزایی
جلال میرزایی

ایلام

ایلام ایوان چرداول مهران ملکشاهی و شیروان

سید ناصر موسوی لارگانی
سید ناصر موسوی لارگانی

اصفهان

فلاورجان

الهیار  ملکشاهی
الهیار ملکشاهی

لرستان

کوهدشت و رومشکان

سید مهدی مقدسی
سید مهدی مقدسی

مرکزی

اراک کمیجان و خنداب

محمد مهدی مفتح
محمد مهدی مفتح

همدان

تویسرکان

عبدالرضا مصری
عبدالرضا مصری

کرمانشاه

کرمانشاه

جلال محمود زاده
جلال محمود زاده

آذربایجان غربی

مهاباد

داود محمدی (تهران)
داود محمدی (تهران)

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

علیرضا محجوب
علیرضا محجوب

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

جهانبخش محبی نیا
جهانبخش محبی نیا

آذربایجان غربی

میاندوآب شاهین دژ و تکاب

پروانه مافی
پروانه مافی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سهراب گیلانی
سهراب گیلانی

خوزستان

شوشتر و گتوند

مسعود گودرزی (ممسنی)
مسعود گودرزی (ممسنی)

فارس

ممسنی و رستم

محسن کوهکن ریزی
محسن کوهکن ریزی

اصفهان

لنجان

محمد جواد کولیوند
محمد جواد کولیوند

البرز

کرج اشتهارد و فردیس

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی

گیلان

رشت

مصطفی کواکبیان
مصطفی کواکبیان

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

عامر کعبی
عامر کعبی

خوزستان

آبادان

جواد کریمی قدوسی
جواد کریمی قدوسی

خراسان رضوی

مشهد و کلات

علی اکبر کریمی (اراک)
علی اکبر کریمی (اراک)

مرکزی

اراک کمیجان و خنداب

کورش کرم پور حقیقی
کورش کرم پور حقیقی

فارس

فیروز آباد فراشبند قیر و کارزین

سید تقی کبیری
سید تقی کبیری

آذربایجان غربی

خوی و چایپاره

محمد کاظمی (ملایر)
محمد کاظمی (ملایر)

همدان

ملایر

سید حمید رضا کاظمی (پلدختر)
سید حمید رضا کاظمی (پلدختر)

لرستان

پلدختر

محمد قمی
محمد قمی

تهران

پاکدشت

اسداله قره خانی الوستانی
اسداله قره خانی الوستانی

گلستان

علی آباد

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی (مشهد)
سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی (مشهد)

خراسان رضوی

مشهد و کلات

سید احسان قاضی زاده هاشمی (فریمان)
سید احسان قاضی زاده هاشمی (فریمان)

خراسان رضوی

فریمان سرخس بخشهای احمد آباد و رضویه

حمید رضا فولادگر
حمید رضا فولادگر

اصفهان

اصفهان

فرهاد فلاحتی
فرهاد فلاحتی

خراسان جنوبی

قائنات و زیرکوه

حشمت اله فلاحت پیشه
حشمت اله فلاحت پیشه

کرمانشاه

اسلام آباد غرب و دالاهو

محمد حسین فرهنگی
محمد حسین فرهنگی

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

احمد علیرضا بیگی
احمد علیرضا بیگی

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

سید محسن  علوی (لامرد)
سید محسن علوی (لامرد)

فارس

لامرد و مهر

محمد عزیزی (ابهر و خرمدره)
محمد عزیزی (ابهر و خرمدره)

زنجان

ابهر خرمدره و سلطانیه

سید صادق طباطبایی نژاد
سید صادق طباطبایی نژاد

اصفهان

اردستان

مرتضی صفاری نطنزی
مرتضی صفاری نطنزی

اصفهان

نطنز و بخش قمصر

محمود صادقی
محمود صادقی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

یعقوب شیویاری
یعقوب شیویاری

آذربایجان شرقی

میانه ترکمنچای کاغدکنان کندوان مرکزی

مهدی شیخ
مهدی شیخ

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

حسینعلی شهریاری (زاهدان)
حسینعلی شهریاری (زاهدان)

سیستان و بلوچستان

زاهدان

هادی شوشتری
هادی شوشتری

خراسان رضوی

قوچان و فاروج

محمود شکری
محمود شکری

گیلان

طوالش رضوانشهر و ماسال

غلامرضا شرفی
غلامرضا شرفی

خوزستان

آبادان

علی محمد شاعری
علی محمد شاعری

مازندران

بهشهر نکاء و گلوگاه

علیرضا سلیمی (محلات)
علیرضا سلیمی (محلات)

مرکزی

محلات و دلیجان

حسن سلیمانی
حسن سلیمانی

کرمانشاه

کنگاور صحنه و هرسین

محمد اسماعیل سعیدی
محمد اسماعیل سعیدی

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

ابوالفضل سروش
ابوالفضل سروش

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

علی سبحانی فر
علی سبحانی فر

خراسان رضوی

سبزوار جغتای جوین خوشاب و داورزن

احمد سالک کاشانی
احمد سالک کاشانی

اصفهان

اصفهان

محمد مهدی زاهدی
محمد مهدی زاهدی

کرمان

کرمان و راور

غلام محمد زارعی
غلام محمد زارعی

کهکیلویه و بویر احمد

بویر احمد و دنا

اکبر رنجبر زاده
اکبر رنجبر زاده

همدان

اسدآباد

محمد رضا رضایی کوچی
محمد رضا رضایی کوچی

فارس

جهرم

حسین رضا زاده
حسین رضا زاده

فارس

کازرون

علیرضا رحیمی
علیرضا رحیمی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

حبیب اله دهمرده
حبیب اله دهمرده

سیستان و بلوچستان

زابل زهک هیرمند نیمروز و هامون

محمد دهقانی نقندر
محمد دهقانی نقندر

خراسان رضوی

چناران و بینالود

کمال دهقانی فیروز آبادی
کمال دهقانی فیروز آبادی

یزد

تفت و میبد

سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری

گیلان

صومعه سرا

محمد دامادی
محمد دامادی

مازندران

ساری و میاندورود

رسول خضری
رسول خضری

آذربایجان غربی

پیرانشهر و سردشت

سلمان خدادادی
سلمان خدادادی

آذربایجان شرقی

ملکان

امیر خجسته
امیر خجسته

همدان

همدان و فامنین

سید علاء الدین خادم
سید علاء الدین خادم

فارس

سپیدان

احمد حمزه
احمد حمزه

کرمان

کهنوج منوجان رودبار جنوب قلعه گنج و فاریاب

الیاس حضرتی
الیاس حضرتی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سید جواد حسینی کیا
سید جواد حسینی کیا

کرمانشاه

سنقر

محمد حسن نژاد
محمد حسن نژاد

آذربایجان شرقی

مرند و جلفا

شهباز حسن پور بیگلری
شهباز حسن پور بیگلری

کرمان

سیرجان

ابوالفضل حسن بیکی
ابوالفضل حسن بیکی

سمنان

دامغان

حسینعلی حاجی دلیگانی
حسینعلی حاجی دلیگانی

اصفهان

شاهین شهر میمه و برخوار

حمید رضا حاجی بابایی
حمید رضا حاجی بابایی

همدان

همدان و فامنین

هاجر چنارانی
هاجر چنارانی

خراسان رضوی

نیشابور و فیروزه

محمد جواد جمالی نوبندگانی
محمد جواد جمالی نوبندگانی

فارس

فسا

سهیلا جلودارزاده
سهیلا جلودارزاده

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

کاظم جلالی
کاظم جلالی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

غلامعلی  جعفر زاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی

گیلان

رشت

سید قاسم جاسمی
سید قاسم جاسمی

کرمانشاه

کرمانشاه

نور محمد تربتی نژاد
نور محمد تربتی نژاد

گلستان

گرگان و آق قلا

فرهاد تجری
فرهاد تجری

کرمانشاه

قصر شیرین سر پل ذهاب و گیلانغرب

غلامرضا تاج گردون
غلامرضا تاج گردون

کهکیلویه و بویر احمد

گچساران و باشت

محمد رضا تابش
محمد رضا تابش

یزد

اردکان

عباسعلی پور بافرانی
عباسعلی پور بافرانی

اصفهان

نایین خور و بیابانک

نصراله پژمانفر
نصراله پژمانفر

خراسان رضوی

مشهد و کلات

مسعود پزشکیان
مسعود پزشکیان

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

عباس پاپی زاده پالنگان
عباس پاپی زاده پالنگان

خوزستان

دزفول

محمود بهمنی
محمود بهمنی

البرز

ساوجبلاغ نظر آباد و طالقان

حسن بهرام نیا
حسن بهرام نیا

همدان

نهاوند

محمد مهدی برومندی
محمد مهدی برومندی

فارس

مرودشت پاسارگاد و ارسنجان

مسیر های ارتباطی با کمیسیون

Parameter:310985!model&8299 -LayoutId:8299 LayoutName+پوسته جدید - الگوی متنی فراکسیون8299

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین