صفحه اصلی » فراکسیون ها » دوره دهم

رئیس

عباسعلی پور بافرانی
عباسعلی پور بافرانی

اصفهان

نایین خور و بیابانک

اعضا

عبدالرضا هاشم زائی
عبدالرضا هاشم زائی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی

گیلان

لاهیجان و سیاهکل

محمود نگهبان سلامی
محمود نگهبان سلامی

خراسان رضوی

خواف و رشتخوار

قاسم میرزایی نیکو
قاسم میرزایی نیکو

تهران

دماوند و فیروزکوه

سید ناصر موسوی لارگانی
سید ناصر موسوی لارگانی

اصفهان

فلاورجان

اصغر مسعودی
اصغر مسعودی

فارس

نی ریز و استهبان

سمیه محمودی
سمیه محمودی

اصفهان

شهرضا و دهاقان

جلال محمود زاده
جلال محمود زاده

آذربایجان غربی

مهاباد

داود محمدی (قزوین)
داود محمدی (قزوین)

قزوین

قزوین آبیک و البرز

جهانبخش محبی نیا
جهانبخش محبی نیا

آذربایجان غربی

میاندوآب شاهین دژ و تکاب

محسن کوهکن ریزی
محسن کوهکن ریزی

اصفهان

لنجان

محمد جواد کولیوند
محمد جواد کولیوند

البرز

کرج اشتهارد و فردیس

شهرام کوسه غراوی
شهرام کوسه غراوی

گلستان

مینودشت کلاله مراوه تپه و گالیکش

مصطفی کواکبیان
مصطفی کواکبیان

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

عامر کعبی
عامر کعبی

خوزستان

آبادان

هادی قوامی
هادی قوامی

خراسان شمالی

اسفراین

محمد حسین قربانی (آستانه اشرفیه)
محمد حسین قربانی (آستانه اشرفیه)

گیلان

آستانه اشرفیه

نادر قاضی پور
نادر قاضی پور

آذربایجان غربی

ارومیه

حمید رضا فولادگر
حمید رضا فولادگر

اصفهان

اصفهان

سید مهدی  فرشادان
سید مهدی فرشادان

کردستان

سنندج دیواندره و کامیاران

محمد جواد فتحی
محمد جواد فتحی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

محسن علی جانی زمانی
محسن علی جانی زمانی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سید محسن  علوی (لامرد)
سید محسن علوی (لامرد)

فارس

لامرد و مهر

عبدالرضا عزیزی (شیروان)
عبدالرضا عزیزی (شیروان)

خراسان شمالی

شیروان

محمد قسیم عثمانی
محمد قسیم عثمانی

آذربایجان غربی

بوکان

اسداله عباسی
اسداله عباسی

گیلان

رودسر و املش

حیدر علی عابدی
حیدر علی عابدی

اصفهان

اصفهان

علی عسگر ظاهری عبده وند
علی عسگر ظاهری عبده وند

خوزستان

مسجد سلیمان لالی هتکل و اندیکا

قرجه طیار
قرجه طیار

گلستان

گنبد کاووس

بهمن طاهر خانی
بهمن طاهر خانی

قزوین

تاکستان

مرتضی صفاری نطنزی
مرتضی صفاری نطنزی

اصفهان

نطنز و بخش قمصر

مهدی شیخ
مهدی شیخ

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

عین اله شریف پور
عین اله شریف پور

آذربایجان غربی

ماکو چالدران پلدشت و شوط

شمس اله شریعت نژاد
شمس اله شریعت نژاد

مازندران

تنکابن رامسر و عباس آباد

علی محمد شاعری
علی محمد شاعری

مازندران

بهشهر نکاء و گلوگاه

طیبه سیاوشی شاه عنایتی
طیبه سیاوشی شاه عنایتی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

اصغر سلیمی (سمیرم)
اصغر سلیمی (سمیرم)

اصفهان

سمیرم

پروانه سلحشوری
پروانه سلحشوری

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

زهرا سعیدی (مبارکه)
زهرا سعیدی (مبارکه)

اصفهان

مبارکه

فاطمه سعیدی (تهران)
فاطمه سعیدی (تهران)

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

ابوالفضل سروش
ابوالفضل سروش

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

احمد سالک کاشانی
احمد سالک کاشانی

اصفهان

اصفهان

سید جواد ساداتی نژاد
سید جواد ساداتی نژاد

اصفهان

کاشان و آران بیدگل

محمد مهدی زاهدی
محمد مهدی زاهدی

کرمان

کرمان و راور

رحیم  زارع
رحیم زارع

فارس

آباده بوانات و خرم بید

محمد رضا رضایی کوچی
محمد رضا رضایی کوچی

فارس

جهرم

خدیجه ربیعی فرادنبه
خدیجه ربیعی فرادنبه

چهارمحال بختیاری

بروجن

سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری

گیلان

صومعه سرا

محمد دامادی
محمد دامادی

مازندران

ساری و میاندورود

سلمان خدادادی
سلمان خدادادی

آذربایجان شرقی

ملکان

محمد خدا بخشی
محمد خدا بخشی

لرستان

الیگودرز

امیر خجسته
امیر خجسته

همدان

همدان و فامنین

بشیر  خالقی
بشیر خالقی

اردبیل

خلخال و کوثر

هدایت اله خادمی
هدایت اله خادمی

خوزستان

ایذه و باغملک

سید مرتضی خاتمی
سید مرتضی خاتمی

زنجان

ماه نشان ایجرود دهستانهای بوغداکندی و قلتوق

سهیلا جلودارزاده
سهیلا جلودارزاده

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

اکبر ترکی
اکبر ترکی

اصفهان

فریدن چادگان فریدونشهر بویین و میان دشت

فرهاد تجری
فرهاد تجری

کرمانشاه

قصر شیرین سر پل ذهاب و گیلانغرب

غلامرضا تاج گردون
غلامرضا تاج گردون

کهکیلویه و بویر احمد

گچساران و باشت

ناهید تاج الدین
ناهید تاج الدین

اصفهان

اصفهان

محمد رضا تابش
محمد رضا تابش

یزد

اردکان

محمد رضا پور ابراهیمی داروانی
محمد رضا پور ابراهیمی داروانی

کرمان

کرمان و راور

بهرام پارسایی
بهرام پارسایی

فارس

شیراز

عباس پاپی زاده پالنگان
عباس پاپی زاده پالنگان

خوزستان

دزفول

احمد بیگدلی
احمد بیگدلی

زنجان

خدابنده

محمود بهمنی
محمود بهمنی

البرز

ساوجبلاغ نظر آباد و طالقان

سید هادی بهادری
سید هادی بهادری

آذربایجان غربی

ارومیه

علاء الدین بروجردی
علاء الدین بروجردی

لرستان

بروجرد

شهروز برزگر کلشانی
شهروز برزگر کلشانی

آذربایجان غربی

سلماس

روح الله بابایی صالح
روح الله بابایی صالح

قزوین

بوئین زهرا و آوج

فریده اولاد قباد
فریده اولاد قباد

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سکینه الماسی
سکینه الماسی

بوشهر

کنگان دیر جم و عسلویه

محمد مهدی افتخاری
محمد مهدی افتخاری

گیلان

فومن و شفت

داریوش اسمعیلی
داریوش اسمعیلی

فارس

سروستان خرامه و کوار

علی اسدی کرم
علی اسدی کرم

کرمان

شهر بابک

مسیر های ارتباطی با کمیسیون

Parameter:310979!model&8299 -LayoutId:8299 LayoutName+پوسته جدید - الگوی متنی فراکسیون8299

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین