صفحه اصلی » فراکسیون ها » دوره دهم

رئیس

علیرضا سلیمی (محلات)
علیرضا سلیمی (محلات)

مرکزی

محلات و دلیجان

اعضا

عزت اله یوسفیان ملا
عزت اله یوسفیان ملا

مازندران

آمل

ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی

گیلان

لاهیجان و سیاهکل

حسین  نیاز آذری
حسین نیاز آذری

مازندران

بابل

اردشیر نوریان
اردشیر نوریان

چهارمحال بختیاری

شهرکرد بن و سامان

سید راضی نوری
سید راضی نوری

خوزستان

شوش

حسن نوروزی
حسن نوروزی

تهران

رباط کریم و بهارستان

محمود نگهبان سلامی
محمود نگهبان سلامی

خراسان رضوی

خواف و رشتخوار

سید حسین نقوی حسینی
سید حسین نقوی حسینی

تهران

ورامین پیشوا و قرچک

بهروز نعمتی
بهروز نعمتی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سید حمایت  میرزاده
سید حمایت میرزاده

اردبیل

گرمی

سید ناصر موسوی لارگانی
سید ناصر موسوی لارگانی

اصفهان

فلاورجان

سید فرید موسوی
سید فرید موسوی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

حسین مقصودی
حسین مقصودی

خراسان رضوی

سبزوار جغتای جوین خوشاب و داورزن

سید مهدی مقدسی
سید مهدی مقدسی

مرکزی

اراک کمیجان و خنداب

محمد مهدی مفتح
محمد مهدی مفتح

همدان

تویسرکان

منصور مرادی (مریوان)
منصور مرادی (مریوان)

کردستان

مریوان و سروآباد

سمیه محمودی
سمیه محمودی

اصفهان

شهرضا و دهاقان

داود محمدی (تهران)
داود محمدی (تهران)

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

علیرضا محجوب
علیرضا محجوب

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

احمد مازنی
احمد مازنی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

محمد جواد کولیوند
محمد جواد کولیوند

البرز

کرج اشتهارد و فردیس

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی

گیلان

رشت

مصطفی کواکبیان
مصطفی کواکبیان

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

علی اکبر کریمی (اراک)
علی اکبر کریمی (اراک)

مرکزی

اراک کمیجان و خنداب

سید تقی کبیری
سید تقی کبیری

آذربایجان غربی

خوی و چایپاره

علی کاظمی بابا حیدری (اردل و فارسان)
علی کاظمی بابا حیدری (اردل و فارسان)

چهارمحال بختیاری

اردل فارسان کوهرنگ کیار و دهستان دستگرد

هادی قوامی
هادی قوامی

خراسان شمالی

اسفراین

محمد قمی
محمد قمی

تهران

پاکدشت

اسداله قره خانی الوستانی
اسداله قره خانی الوستانی

گلستان

علی آباد

سید احسان قاضی زاده هاشمی (فریمان)
سید احسان قاضی زاده هاشمی (فریمان)

خراسان رضوی

فریمان سرخس بخشهای احمد آباد و رضویه

حمید رضا فولادگر
حمید رضا فولادگر

اصفهان

اصفهان

سید محسن  علوی (لامرد)
سید محسن علوی (لامرد)

فارس

لامرد و مهر

عبدالرضا عزیزی (شیروان)
عبدالرضا عزیزی (شیروان)

خراسان شمالی

شیروان

اسداله عباسی
اسداله عباسی

گیلان

رودسر و املش

سید محمد باقر عبادی
سید محمد باقر عبادی

خراسان جنوبی

بیرجند درمیان و خوسف

حیدر علی عابدی
حیدر علی عابدی

اصفهان

اصفهان

علی عسگر ظاهری عبده وند
علی عسگر ظاهری عبده وند

خوزستان

مسجد سلیمان لالی هتکل و اندیکا

قرجه طیار
قرجه طیار

گلستان

گنبد کاووس

سید صادق طباطبایی نژاد
سید صادق طباطبایی نژاد

اصفهان

اردستان

بهمن طاهر خانی
بهمن طاهر خانی

قزوین

تاکستان

مرتضی صفاری نطنزی
مرتضی صفاری نطنزی

اصفهان

نطنز و بخش قمصر

رضا شیران خراسانی
رضا شیران خراسانی

خراسان رضوی

مشهد و کلات

مهدی شیخ
مهدی شیخ

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

زهرا سعیدی (مبارکه)
زهرا سعیدی (مبارکه)

اصفهان

مبارکه

فاطمه سعیدی (تهران)
فاطمه سعیدی (تهران)

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

محمد باقر سعادت
محمد باقر سعادت

بوشهر

دشتستان

ابوالفضل سروش
ابوالفضل سروش

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

احمد سالک کاشانی
احمد سالک کاشانی

اصفهان

اصفهان

سید جواد ساداتی نژاد
سید جواد ساداتی نژاد

اصفهان

کاشان و آران بیدگل

محمد مهدی زاهدی
محمد مهدی زاهدی

کرمان

کرمان و راور

رحیم  زارع
رحیم زارع

فارس

آباده بوانات و خرم بید

حسین رضا زاده
حسین رضا زاده

فارس

کازرون

سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری

گیلان

صومعه سرا

یوسف داودی
یوسف داودی

آذربایجان شرقی

سراب

محمد دامادی
محمد دامادی

مازندران

ساری و میاندورود

رسول خضری
رسول خضری

آذربایجان غربی

پیرانشهر و سردشت

سلمان خدادادی
سلمان خدادادی

آذربایجان شرقی

ملکان

سید جواد حسینی کیا
سید جواد حسینی کیا

کرمانشاه

سنقر

محمد حسینی (تفرش)
محمد حسینی (تفرش)

مرکزی

تفرش آشتیان و فراهان

محمد حسین حسین زاده بحرینی
محمد حسین حسین زاده بحرینی

خراسان رضوی

مشهد و کلات

حسینعلی حاجی دلیگانی
حسینعلی حاجی دلیگانی

اصفهان

شاهین شهر میمه و برخوار

هاجر چنارانی
هاجر چنارانی

خراسان رضوی

نیشابور و فیروزه

سهیلا جلودارزاده
سهیلا جلودارزاده

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

محمد رضا تابش
محمد رضا تابش

یزد

اردکان

عباسعلی پور بافرانی
عباسعلی پور بافرانی

اصفهان

نایین خور و بیابانک

محمد رضا پور ابراهیمی داروانی
محمد رضا پور ابراهیمی داروانی

کرمان

کرمان و راور

نصراله پژمانفر
نصراله پژمانفر

خراسان رضوی

مشهد و کلات

عباس پاپی زاده پالنگان
عباس پاپی زاده پالنگان

خوزستان

دزفول

محسن بیگلری
محسن بیگلری

کردستان

سقز و بانه

محمد بیرانوندی
محمد بیرانوندی

لرستان

خرم آباد و دوره

صدیف بدری
صدیف بدری

اردبیل

اردبیل نمین نیر و سرعین

علی بختیاری
علی بختیاری

یزد

بافت رابر و ارزوئیه

علی بختیار
علی بختیار

اصفهان

گلپایگان و خوانسار

یوناتن بت کلیا
یوناتن بت کلیا

مسیحیان آشوری و کلدانی

فریده اولاد قباد
فریده اولاد قباد

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

احمد انارکی محمدی
احمد انارکی محمدی

کرمان

رفسنجان و انار

احمد امیر آبادی فراهانی
احمد امیر آبادی فراهانی

قم

قم

نظر  افضلی (نهبندان)
نظر افضلی (نهبندان)

خراسان جنوبی

نهبندان و سربیشه

سید علی ادیانی
سید علی ادیانی

مازندران

قائمشهر سواد کوه جویبار سیمرغ و سواد کوه شمالی

قاسم احمدی لاشکی
قاسم احمدی لاشکی

مازندران

نوشهر چالوس و کلاردشت

محمد آشوری تازیانی
محمد آشوری تازیانی

هرمزگان

بندر عباس قشم ابوموسی حاجی آباد و خمیر

احد آزادیخواه
احد آزادیخواه

همدان

ملایر

مباحث مطرح شده

گزارشات فراکسیون

مسیر های ارتباطی با کمیسیون

Parameter:310978!model&8299 -LayoutId:8299 LayoutName+پوسته جدید - الگوی متنی فراکسیون8299

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین