صفحه اصلی » فراکسیون ها » دوره دهم

رئیس

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی

گیلان

رشت

قاسم احمدی لاشکی
قاسم احمدی لاشکی

مازندران

نوشهر چالوس و کلاردشت

ولی اله نانوا کناری
ولی اله نانوا کناری

مازندران

بابلسر و فریدون کنار

اعضا

همایون یوسفی
همایون یوسفی

خوزستان

اهواز باوی حمیدیه و کارون

نبی هزار جریبی
نبی هزار جریبی

گلستان

گرگان و آق قلا

علی وقفچی
علی وقفچی

زنجان

زنجان و طارم

ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی

گیلان

لاهیجان و سیاهکل

حسین  نیاز آذری
حسین نیاز آذری

مازندران

بابل

اردشیر نوریان
اردشیر نوریان

چهارمحال بختیاری

شهرکرد بن و سامان

محمود نگهبان سلامی
محمود نگهبان سلامی

خراسان رضوی

خواف و رشتخوار

شهاب نادری
شهاب نادری

کرمانشاه

پاوه جوانرود ثلاث باباخانی روانسر و دهستانهای سرقلعه و جیگران

محمد رضا منصوری
محمد رضا منصوری

مرکزی

ساوه و زرندیه

محمد مهدی مفتح
محمد مهدی مفتح

همدان

تویسرکان

عبدالرضا مصری
عبدالرضا مصری

کرمانشاه

کرمانشاه

علی محمد مرادی (قروه)
علی محمد مرادی (قروه)

کردستان

قروه و دهگلان

احمد مرادی (بندر عباس)
احمد مرادی (بندر عباس)

هرمزگان

بندر عباس قشم ابوموسی حاجی آباد و خمیر

اقبال محمدیان
اقبال محمدیان

خوزستان

رامهرمز و رامشیر

عباس گودرزی (بروجرد)
عباس گودرزی (بروجرد)

لرستان

بروجرد

علی گلمرادی
علی گلمرادی

خوزستان

بندر ماهشهر امیدیه هندیجان و بخش جولگی

علی اکبر کریمی (اراک)
علی اکبر کریمی (اراک)

مرکزی

اراک کمیجان و خنداب

جواد کاظم نسب
جواد کاظم نسب

خوزستان

اهواز باوی حمیدیه و کارون

اسداله قره خانی الوستانی
اسداله قره خانی الوستانی

گلستان

علی آباد

محمد حسین قربانی (آستانه اشرفیه)
محمد حسین قربانی (آستانه اشرفیه)

گیلان

آستانه اشرفیه

سید احسان قاضی زاده هاشمی (فریمان)
سید احسان قاضی زاده هاشمی (فریمان)

خراسان رضوی

فریمان سرخس بخشهای احمد آباد و رضویه

نادر قاضی پور
نادر قاضی پور

آذربایجان غربی

ارومیه

محمد  فیضی زنگیر
محمد فیضی زنگیر

اردبیل

اردبیل نمین نیر و سرعین

محمد حسین فرهنگی
محمد حسین فرهنگی

آذربایجان شرقی

تبریز آذر شهر و اسکو

رضا علی زاده
رضا علی زاده

آذربایجان شرقی

ورزقان

محسن علی جانی زمانی
محسن علی جانی زمانی

تهران

تهران شمیرانات ری اسلامشهر و پردیس

سید محسن  علوی (لامرد)
سید محسن علوی (لامرد)

فارس

لامرد و مهر

عبدالرضا عزیزی (شیروان)
عبدالرضا عزیزی (شیروان)

خراسان شمالی

شیروان

محمد عزیزی (ابهر و خرمدره)
محمد عزیزی (ابهر و خرمدره)

زنجان

ابهر خرمدره و سلطانیه

قرجه طیار
قرجه طیار

گلستان

گنبد کاووس

حسینعلی شهریاری (زاهدان)
حسینعلی شهریاری (زاهدان)

سیستان و بلوچستان

زاهدان

هادی شوشتری
هادی شوشتری

خراسان رضوی

قوچان و فاروج

محمود شکری
محمود شکری

گیلان

طوالش رضوانشهر و ماسال

علی محمد شاعری
علی محمد شاعری

مازندران

بهشهر نکاء و گلوگاه

علیرضا سلیمی (محلات)
علیرضا سلیمی (محلات)

مرکزی

محلات و دلیجان

عبداله سامری
عبداله سامری

خوزستان

خرمشهر

سید جواد ساداتی نژاد
سید جواد ساداتی نژاد

اصفهان

کاشان و آران بیدگل

محمد مهدی زاهدی
محمد مهدی زاهدی

کرمان

کرمان و راور

غلام محمد زارعی
غلام محمد زارعی

کهکیلویه و بویر احمد

بویر احمد و دنا

مجتبی ذوالنوری
مجتبی ذوالنوری

قم

قم

حبیب اله دهمرده
حبیب اله دهمرده

سیستان و بلوچستان

زابل زهک هیرمند نیمروز و هامون

کمال دهقانی فیروز آبادی
کمال دهقانی فیروز آبادی

یزد

تفت و میبد

ولی داداشی
ولی داداشی

گیلان

آستارا

حسن خسته بند
حسن خسته بند

گیلان

بندر انزلی

سلمان خدادادی
سلمان خدادادی

آذربایجان شرقی

ملکان

امیر خجسته
امیر خجسته

همدان

همدان و فامنین

سید مرتضی خاتمی
سید مرتضی خاتمی

زنجان

ماه نشان ایجرود دهستانهای بوغداکندی و قلتوق

غلامرضا حیدری
غلامرضا حیدری

تهران

تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس

سید حسن حسینی شاهرودی
سید حسن حسینی شاهرودی

سمنان

شاهرود میامی

عبدالکریم حسین زاده (نقده)
عبدالکریم حسین زاده (نقده)

آذربایجان غربی

نقده و اشنویه

شهباز حسن پور بیگلری
شهباز حسن پور بیگلری

کرمان

سیرجان

ابوالفضل حسن بیکی
ابوالفضل حسن بیکی

سمنان

دامغان

عبداله حاتمیان
عبداله حاتمیان

خراسان رضوی

درگز

هاجر چنارانی
هاجر چنارانی

خراسان رضوی

نیشابور و فیروزه

غلامعلی  جعفر زاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی

گیلان

رشت

اکبر ترکی
اکبر ترکی

اصفهان

فریدن چادگان فریدونشهر بویین و میان دشت

نصراله پژمانفر
نصراله پژمانفر

خراسان رضوی

مشهد و کلات

عباس پاپی زاده بالنگان
عباس پاپی زاده بالنگان

خوزستان

دزفول

محمد بیرانوندی
محمد بیرانوندی

لرستان

خرم آباد و دوره

علاء الدین بروجردی
علاء الدین بروجردی

لرستان

بروجرد

شهروز برزگر کلشانی
شهروز برزگر کلشانی

آذربایجان غربی

سلماس

یوناتن بت کلیا
یوناتن بت کلیا

مسیحیان آشوری و کلدانی

عبدالغفور ایران نژاد
عبدالغفور ایران نژاد

سیستان و بلوچستان

چابهار نیکشهر کنارک و قصر قند

احمد انارکی محمدی
احمد انارکی محمدی

کرمان

رفسنجان و انار

حسین امیری خامکانی
حسین امیری خامکانی

کرمان

زرند و کوهبنان

عزیز اکبریان
عزیز اکبریان

البرز

کرج اشتهارد و فردیس

علی اسماعیلی (نور)
علی اسماعیلی (نور)

مازندران

نور و محمود آباد

ابوالفضل ابوترابی
ابوالفضل ابوترابی

اصفهان

نجف آباد تیران و کرون

علیرضا ابراهیمی (رامیان و آزاد شهر)
علیرضا ابراهیمی (رامیان و آزاد شهر)

گلستان

رامیان و آزاد شهر

مباحث مطرح شده

گزارشات فراکسیون

مسیر های ارتباطی با کمیسیون

Parameter:310977!model&8299 -LayoutId:8299 LayoutName+پوسته جدید - الگوی متنی فراکسیون8299

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین