صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/01
0.0 (0)

پیام نماینده آشوریان در مجلس به مناسبت آغاز سال تحصیلی

نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی، آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان، معلمان، مدیران و کادر اداری مدارس تبریک گفت و از آنها به عنوان مبارزان سنگر فرهنگ و دانش یاد کرد.

یوناتن بت کلیا درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت، ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی 98-99، گفت: یک بار دیگر زنگ مدرسه عشق برای میلیون‌ها نفر از عاشقان و شیفتگان علم و معنویت به صدا درآمد و میلیون‌ها کودک برای نخستین بار به مدارس راه یافتند تا با توشه‌ای از علم و دانش و همتشان آینده خود را رقم بزنند و میلیون‌ها فرد دیگر نیز تجربه‌ای بر تجربه‌های خود خواهند افزود که یا در میانه یا پایان راه و آغاز راهیابی به جامعه بزرگ خواهند بود.

نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این کاروان میلیونی را شیفتگان به خدمت و عاشقان علم و دانش یعنی آموزگاران و دبیران مدارس رهبری می‌کنند و آنچه همواره به آن نیاز داریم تشنگی و شیفتگی به آموزش و بیشتر دانستن و تحصیل علم و دانش است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: آنچه مسلم است جامعه‌ای زنده و پویا است که علم و دانش بیشترین سهم را در داد و ستدهای اجتماعی و فرهنگی آن دارد.

نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بنده به نمایندگی از سوی جامعه آشوریان ایران به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید برای همه دانش آموزان، معلمان، مدیران و کادر اداری مدارس که مبارزان سنگر فرهنگ و دانش هستند، آرزوی سعادت دارم./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:430849!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون