صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/04/03
0.0 (0)

عبداللهی در تذکر شفاهی:

پروژه های عمرانی با تامین نشدن قیر متوقف مانده است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با انتقاد از عدم تامین قیر پروژه های عمرانی گفت: مردم قبول نمی کنند در کشوری که تولید می کند، مشکل قیر داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبداللهی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 3 تیر) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت:  پروژه های عمرانی به خصوص راه های اصلی و روستایی حدود دو سال است که در آذربایجان شرقی و شهرستان هریس با مشکلات قیر روبرو هستند و پروژه ها به دلیل نبود قیر یا به کندی اجرا می شود و یا اجرا نمی شود.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از وزرای نفت، راه و رئیس سازمان برنامه و بودجه می خواهم که به این قضیه خاتمه دهند زیرا در کشوری که نفت تولید می کند، مردم قبول نمی کنند مشکل قیر داشته باشیم و پروژه های عمرانی اجرایی نشود.

وی توضیح داد: فصل کار در آذربایجان شرقی و هریس 3 ماه بیشتر نیست ولی سال گذشته سهمیه قیر این منطقه را در زمستان تحویل دادند که عملاً پروژه های عمرانی اجرایی نمی شود.

عبداللهی در ادامه از وزرای نفت، جهاد کشاورزی و صمت خواست نسبت به افزایش قیمت کود ورود کرده و افزود: قیمت کود 3 برابر افزایش یافته و انصاف نیست در سالی که رونق تولید نام گرفته و کشاورزان با مشکلات و مسائل عدیده ای همچون سرمازدگی، سیل و خشکسالی روبرو بودند، این مشکل نیز اضافه شود.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس همچنین از وزیر علوم خواست به قول خود درخصوص راه اندازی دانشکده هریس عمل کند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:417318!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین