صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها

وعده حاجی‌میرزایی برای رفع همه ایرادات رتبه بندی فرهنگیان تا بهمن‌ماه

وزیر آموزش و پرورش در نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از وعده حاجی‌میرزایی برای رفع همه ایرادات رتبه بندی فرهنگیان تا بهمن‌ماه خبر داد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی در نشست امروز (دوشنبه 7 بهمن‌ماه) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، مسئولان سازمان فضایی ایران از وزارت ارتباطات و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور مهمان کمیسیون بودند که گزارشی از فعالیت‌های ماهواره‌ای به نمایندگان ارائه شد.

در ادامه نشست امروز وزیر آموزش و پرورش جهت ارائه گزارش رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون حاضر شد که پس از نقطه نظرات نمایندگان درباره ایرادات این طرح، وزیر قول رفع همه مشکلات این طرح را تا پایان بهمن داد تا حقی از هیچ معلمی تضییع نشود.

در ادامه نشست امروز نیز آقایان حبیب اله دهمرده، سید احسن علوی، حسینعلی حاجی و محمد خدابخشی از وزیر آموزش و پرورش سئوالاتی داشتند که سئوال دهمرده نماینده زابل درباره عزل و نصب‌های معنادار در حوزه انتخابیه‌اش بود که دو هفته مهلت به وزیر برای پاسخ‌های نمستند ارائه شد. همچنین علوی نماینده سنندج نیز درباره فضای نامناسب آموزشی و هوشمندسازی مدارس بود که از پاسخ وزیر قانع شد.

حسینعلی حاجی نماینده شاهین شهر نیز درباره خلف وعده آموزش و پرورش در حوزه انتخابیه‌اش بود که دو هفته مهلت برای تصمیم‌گیری در این رابطه به وزیر اعطا شد و نهایتا سئوال خدابخشی نماینده الیگودرز درباره برخورد نامناسب مسئولان آموزش و پرورش با خیرین مدرسه ساز و درمانگاه فرهنگیان بود که او نیز از پاسخ وزیر قانع شد.

همچنین بررسی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل تقاضای نماینده درخواست کننده به نشست هفته بعدی کمیسیون موکول شد.

نظرات کاربران

Parameter:452380!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون