صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/03
0.0 (0)

قره خانی در تذکر شفاهی:

وزارت راه و شهرسازی نسبت به وضعیت جاده های استان گلستان بی توجه است

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس ضمن انتقاد از بی توجهی وزیر راه و شهرسازی نسبت به وضعیت جاده های استان گلستان از وی خواست تا نسبت به تکمیل جاده سنگدوین و سه راهی ایمن اقدام کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اسد الله قره خانی آلوستانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 3 مهرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به خانواده های داغدار حادثه تصادف روستای قره قاشلی در تذکر شفاهی به وزیر راه و شهرسازی گفت: وزارت راه و شهرسازی نسبت به وضعیت جاده های استان گلستان بی توجه است کما اینکه در جاده سنگدوین و سه راهی ایمن نیز خاکبرداری شده اما نسبت به تکمیل آن اقدام نشده است که این امر باعث شده ما شاهد ده ها تصادف منجر به فوت در آن باشیم بنابراین انتظار می رود وزیر راه و شهرسازی نسبت به تکمیل هرچه سریع تر این جاده دستور دهد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر آموزش و پرورش، ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش نسبت به جذب نیروهای حق التدریسی، پیش دبستانی و نهضتی ها اقدام لازم را به عمل آورد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکر به دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: 50 نیروی شرکتی این دانشگاه در علی آباد کتول اخراج شده یا حقوقشان به نصف کاهش پیدا کرده است.

سخنگوی کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: نسبت به افزایش قیمت محصولات کشاورزی که باید تا پایان شهریور قیمت تضمینی را اعلام می کرد اما کمتر از 50 درصد افزایش داشته، اقدام شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:431247!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون