صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/01
0.0 (0)

عبداللهی در تذکر شفاهی:

وزارت جهاد نسبت به قیمت خرید سیب تجدیدنظر کند

نماینده مردم اهر در مجلس گفت: قیمتی که سیب را از کشاورزان می خرند بسیار پایین است و ممکن است برای سال آینده کشاورزان این درختان را از بین می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبداللهی در نشست علنی امروز (سه شنبه اول مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تذکر اول به وزیر کشور است، بخشداری فندقلی در شهرستان اهر چند روزی است که تصویب شده است ولی متاسفانه هنوز این بخشداری عملاً افتتاح نشده است، باید سریعاً این کار انجام شود. این بخشداری دوم شهر اهر است که شهرستان بزرگی است.

نماینده مرم اهر و هریس در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: آقای حجتی؛ قیمتی که سیب را از کشاورزان می خرند بسیار پایین است و ممکن است برای سال آینده کشاورزان این درختان را از بین می برند، به قیمت این محصول رسیدگی کنید.

وی ادامه داد: اخیراً آموزش و پرورش دستور عملی تهیه کرده و پست های معاونت آموزشی مدارس را حذف کند و این نیروها را سرکلاس برای تدریس بفرستند. برخی از این افراد بالای 22 سال و بالای دو دهه معاونت آموزشی بوده اند. رشته آنها هم متناسب با تدریس نیست، با این افراد نمی شود کلاس ها را پر کرد و این موضوع نتیجه آموزشی نخواهد داشت و مدارس با مشکل مواجه می شوند.

نماینده مردم اهر و هریس افزود: موضوع آب شرب روستای جانبور بسیار مهم است، این روستای بزرگ 2 هزار نفری است و باید اقدام عملی دراین مورد انجام شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:422015!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین