صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1399/10/14
0.0 (0)

خاتمی عنوان کرد:

مطالبات شرکت‌های قطعه‌ساز گلپایگان پرداخت شود

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس گفت: مقرر گردید به زودی بخش زیادی از مطالبات شرکت‌های قطعه‌ساز گلپایگان پرداخت شود.

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی  با محسن صالحی نیا معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس شرکت گسترش و نوسازی صنایع ایران (IDRO) و سیدجواد سلیمانی مدیر عامل شرکت سایپا دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این دیدار که با حضور برخی از مدیران سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و برخی از مدیران شرکت سایپا برگزار گردید پیرامون مشکلات شرکت‌های قطعه‌ساز و خودروساز شهرستان گلپایگان بحث و تبادل نظر گردید.

وی ادامه داد: از مهمترین مطالبات مطرح شده در این دیدار پیگیری مطالبات شرکت‌های قطعه‌ساز بود که مقرر گردید به زودی بخش زیادی از مطالبات شرکت‌های قطعه‌ساز گلپایگان پرداخت شود همچنین در این جلسه صمیمی مقرر شد به دعوت ما ظرف مدت یکماه آینده از منطقه و شهرک صنعتی های آن بازدید به عمل بیاورند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس بیان کرد: همچنین برنامه ریزی برای توسعه شرکت های صنعتی و افزایش حجم تولید شرکت های گلپایگان از دیگر محورهای گفت و گوی ما بود.

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس یادآور شد: در پایان جناب سید جواد سلیمانی مشکلات شرکت های خودروسازی را در میان گذاشتند که بنا شد به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجمع استانی و همچنین در صحن مجلس با همکاران خویش مطرح کنم./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:471837!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون