صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/08/26
0.0 (0)

/نمایندگان پس از حمایت مقام معظم رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت/

مرادی: تشریح مزایای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت نگرانی مردم را برطرف می‌کند / بیانات رهبر انقلاب فصل الخطاب است

عضو کمیسیون انرژی مجلس اعتقاد دارد توضیح مسئولان نسبت به مزایای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت می تواند نگرانی مردم را برطرف کند و آنها را به سمت قانع شدن سوق دهد.

احمد مرادی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جلسه‌ درس خارج فقه درباره‌ مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت گفت: عدم هماهنگی با نمایندگان مجلس و عدم آگاهی بخشی به افکار عمومی و همچنین تعیین نشدن زیرساخت ها از جمله ایرادات و اشکالات اجرای طرح افزایش نرخ بنزین است.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد، خمیر در مجلس شورای اسلامی در این راستا اظهار کرد: البته همگان اعتقاد دارند سخن رهبر انقلاب برای همگان فصل الخطاب است لذا تصمیمی که سران قوا اتخاذ کرده اند در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه دولت باید تا حد امکان خدماتش به مردم را افزایش دهد، ادامه داد: در این بین نیز از افزایش نرخ سایر کالاها و خدمات جلوگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه قطعا بخشی از مردم اعتراض به حق نسبت به اجرای طرح افزایش نرخ بنزین دارند، تصریح کرد: بنابراین توضیح مسئولان می تواند نگرانی مردم را برطرف کند و آنها را به سمت قانع شدن سوق دهد؛ بنابراین اگر این مسیر دنبال شود دشمنان و خرابکاران نمی توانند تشنج ایجاد کنند.

 مرادی افزود: نباید فراموش کرد افرادی که از شرایط پیش آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت زمینه ساز آزار و اذیت مردم و خسارت بیت المال شدند، صف‌شان از ملت آگاه و با بصیرت جداست.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید یادآور شد در استان هرمزگان بخش زیادی از صیادان هستند که سهمیه سوخت ندارند یا سرویس های مدارس، تاکسی های اینترنتی و غیره وجود دارند که سهمیه مناسبی برایشان اتخاذ نشده لذا باید اصلاحاتی توسط مسئولان انجام شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب صبح امروز (یکشنبه) در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438382!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون