صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/19
0.0 (0)

مقدسی با تبریک روز خبرنگار:

مجلس و دولت در حمایت جدی و عملی از خبرنگاران گام‌های اساسی بردارند

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس، سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای را مرهون‌ تلاش‌های ارزشمند خبرنگاران دانست و گفت: انتظار می‌رود دولت و مجلس در حمایت جدی و عملی از خبرنگاران گام‌های اساسی بردارند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  سیدمهدی مقدسی، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام صارمی، روز خبرنگار را به‌ خبرنگاران عزیز، فداکار و فعالان ارجمند حوزه رسانه تبریک و تهنیت عرض نموده و تلاش های شبانه روزی شما عزیزان را که برای ارتقاء آگاهی جامعه، از هیچ کوششی دریغ نمی نمایید، ارج می نهم.

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و انسان های صادق، مخلص و مجاهدان بی منت در جامعه هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی کرده و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون‌ تلاشهای ارزشمند آنهاست.

خبرنگاران با انعکاس به موقع رویدادها و ارائه تحلیل های واقع بینانه در افزایش آگاهی، فرهنگ سازی و در نهایت توسعه همه جانبه جامعه مشارکت موثر داشته و دارند.

از درگاه حضرت دوست، سلامتی و  توفیق افزون خبرنگاران مخلصی را که علیرغم مشکلات فراوان به رسالت سنگین خود بدرستی  خود عمل می کنند آرزومندم.

امید است مجلس شورای اسلامی، دولت و سایر مراجع مرتبط در حمایت جدی و عملی از خبرنگاران گام های اساسی بردارند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:424980!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون