صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/11
0.0 (0)

هاشمی‌پور در صحن علنی مجلس مطرح کرد:

لزوم همکاری مجلس و دولت در کنار نیروهای مسلح برای عبور کشور از بحران سیل

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس با اشاره به این‌که سیل حدود 2000 میلیارد تومان به استان خسارت زده است، گفت: امروز باید دولت و مجلس شورای اسلامی دست به دست هم داده و در کنار نیروهای مسلح برای عبور از این بحران تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عدل هاشمی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 18 فروردین) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزییات سیل در استان‌های کشور، بیان کرد: همه ما باید در برابر اراده و مشیت الهی سر تعظیم فرود آوریم. از همه ملت ایران که مخلصانه به مردم سیل‌زده کمک کردند تشکر می‌کنم. از سپاه پاسداران که همانند گذشته در زمان‌های سخت در کنار مردم بود و به فرمان رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفت سپاسگزارم.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با خطاب قراردادن رییس جمهور و هیات دولت، اظهار کرد: همه می‌دانیم که ملت ایران مشکلات معیشتی و اقتصادی دارند و نمی‌توان همه این مشکلات را به بیرون از مرزها نسبت داد. امروز مردم همانند دوران جنگ، خانه، مزارع خود را از دست داده‌اند. باید اقدامات لازم برای کمک به مردم انجام شود.

وی تصریح کرد: در گام اول مردم سیل‌زده باید در مکان‌های مناسبی اسکان یابند. از سوی دیگر باید امنیت لازم برای حفاظت از اموال مردم سیل‌زده در مناطق باشد. کارشناسی دقیق خسارات وارده به مردم و اقدام برای جبران آنها از دیگر اقدامات ضروری است که باید انجام شود.

این نماینده مردم در مجلس گفت: سیل اخیر حدود 2000 میلیارد تومان به استان خسارت زده است و جاده‌های ارتباطی کاملا قطع شده است. امروز ما نباید به دنبال مقصر باشیم بلکه برای مدیریت بحران مجلس شورای اسلامی و دولت باید دست به دست هم داده و در کنار نیروهای مسلح از این بحران عبور کنیم./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:405208!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون