صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/23
0.0 (0)

/اینستاملت/

قاچاق خودروهای خارجی در دستان ۴ خانواده/ روایت تاجگردون از دلاوران و سرداران بختیاری / دستفروشان پایتخت نیازمند ساماندهی

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علاءالدین بروجردی گفت وگوی خود با خبرگزاری خانه ملت درباره دیدار سخنگوی جنبش انصارالله و هیات همراه با مقام معظم رهبری را منتشر کرده است.

غلامرضا تاجگردون  مطلب زیر را منتشر کرده است.

تاجگردون از دلاوران و سرداران بختیاری گفت/نامه سر گشاده تاج گردون به رئیس شورای شهر تبریز

بسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای شکور اکبرنژاد
ریاست محترم شورای شهر تبریز
با سلام و احترام
آنچه مسلم است همراهی و همسویی دو سردار بزرگ آذربایجان (ستارخان و باقرخان)با فرمانده دلاور فتح تهران سردار اسعد بختیاری در شکست و مبارزه بل رژیم وقت و دول انگلیس و روسیه در تاریخ ایران بزرگ همواره به یادگار خواهد ماند.اگر چه در قوم لر همانند قوم ترک سرافرازانی همچون شهید علیمردان خان بختیاری در مبارزه با استبداد خوش درخشیدند و می بایستی از آنان همواره به نیکی یاد کرد ولی آنچه مهم است جلوه گری نماد این دو قوم در شخصیت های برجسته آنان چه قبل و چه بعد از انقلاب اسلامی است که می بایستی مورد توجه قرار گیرد.
دو قوم بزرگ و اصیل ایرانی (ترک و لر)با قیام خود به دنبال قانون مداری ،آزادی های مشروع و ترقی خواهی بودند و آثار این قیام ارزشمند در تاریخ گهر بار ایران عزیزمان به یادگار ماند.
اینان افتخارات دو قوم بزرگ لر و ترک بوده و تداوم همبستگی این دو قوم بزرگ در تمامیت ارضی ایران عزیز همچنان ادامه دارد همچنانکه سرداران بزرگی از این دو قوم در طول هشت سال دفاع مقدس در حفظ کیان ایران اسلامی خوش درخشیدند و جنگیدند و به شهادت رسیدند.
بسیاری از خیابان های شهرهای لرنشین از جمله شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد مزین به نام های پر افتخار ستارخان و باقرخان میباشد و قطعا وجود چنین نام هایی یادآور رشادت ، دلاوری ،همبستگی و پایداری اقوام در نگهداشت تاریخ ایران اسلامی عزیزمان است.
پیشنهاد می گردد موافقت و مقرر فرمائید در جهت توسعه این فرهنگ یکی از خیابان های مهم شهر تبریز به نام پر افتخار سردار اسعد بختیاری نامگذاری شده و این افتخار ماندگار متقابل گردد.
امیدوارم این پیشنهاد مورد پذیرش واقع گردد.
مزید استحضار قبلا و به شکل عام این مطالبه توسط جوانان لر مطرح شده است.

غلامرضا تاج گردون
نماینده مردم شریف گچساران و باشت
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی

علی اصغر یوسف نژادمطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

به منظور شناسایی و اولویت بندی اجرای پروژه های لایروبی، مرمت و بهسازی آب بندان های شهرستان ساری، جلسه ای با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران،مدیرعامل آب منطقه ای مازندران، مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی،مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری و اینجانب در فرمانداری ساری برگزار شد.
پروژه های نیمه کاره بهسازی آب بندان ها در اولویت اند.
اعتبارات از محل ارتقای شاخص برای مرمت و بهسازی آب بندان ها در نظر گرفته شده است که باید اولویت را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و سپس برای شروع پروژه های جدید اهتمام ورزید.
این پروژه ها به دلیل مصارف کشاورزی و شروع فصل زراعی دارای محدودیت زمانی است که باید خیلی مورد توجه قرار گیرد و می توان با جلب بیشتر مشارکت های مردمی به اجرای آن سرعت بخشید.

محمد وحدتی هلان مطلب زیر برگرفته از گفت و گو خود با خبرگزاری خانه ملت درباره ساماندهی دستفروشان پایتخت منتشر کرده است.

روح الله حضرت پور با انتشار عکس زیر از حضور در مراسم افتتاحیه ۳۲۰۰ پروژه عمرانی و کلنگ زنی ۱۲۵۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی اهدایی مقام معظم رهبری به آذربایجان غربی خبر داد.

محمد دامادی مطلب زیر را منتشر کرده است

فریدون حسنوند عکس و مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

سید فرید موسوی مطلب زیر را منتشر کرده است

در شرایط اقتصادی فعلی کشور، رفع موانع موجود در مسیر حرکت فعالان اقتصادی باید از شعار به عمل تبدیل شود. در ادامه پیگیری مشکلات فعالین اقتصادی شهرستان اسلام شهر از مسئولین سازمان مالیاتی کشور دعوت کردم تا از نزدیک پای مشکلات کارافرینان بنشینند. .
از صبح امروز جمعی از مدیران سازمان امور مالیاتی در فرمانداری اسلام شهر مستقر شدند و در دیدارهای جداگانه ای با تولیدکنندگان و فعالین اقتصادی این شهرستان دستورات و مساعدت های لازم برای حل مشکلات صادر و به سوالات انها در حوزه مالیات نیز پاسخ داده شد.

عباسعلی پوربافرانی عکس های زیر را به اشتراک گذاشته است.

امیرخجسته  ویدئو و متن زیر را منتشر کرده است

اچاق خودروهای خارجی در دستان ۴ خانواده! .
🎥 روایت خجسته؛ نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از پشت پرده فساد واردات خودرو: خانواده حدادزاده ۱۲۵ هزار خودرو با رانت در این مدت وارد کرده بود که به خیلی جاها وصل بود. پشت سر اینها قطعا افرادی هستند که مسئولیت دارند! .
🔺۳۴ هزار خودرو به صورت غیرقانونی در زمان #خسروتاج معاون تخصصی شریعتمداری؛ وزیر صنعت و معدن ثبت شده است.

 

 

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425601!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون