صفحه اصلی » نظارت » انتشار
1398/10/25
0.0 (0)

روزنامه رسمی منتشر کرد

قانون موافقتنامه کشتیرانی تجاری دریایی در دریای خزر بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری قزاقستان

قانون موافقتنامه کشتیرانی تجاری دریایی در دریای خزر بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری قزاقستان در روزنامه رسمی منتشر شد.قانون موافقتنامه کشتیرانی تجاری دریایی در دریای خزر بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری قزاقستان در روزنامه رسمی منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی،روز دوشنبه 18 آذر‌ماه «قانون موافقتنامه کشتیرانی تجاری دریایی در دریای خزر بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری قزاقستان» در روزنامه رسمی منتشرشد.

این قانون روز چهارشنبه 13 آذر‌ماه از سوی «حسن روحانی» رئیس جمهور برای اجرا به وزارت راه و شهرسازی و به منظور انتشار برای اطلاع عمومی به روزنامه رسمی ابلاغ شد.

«قانون موافقتنامه کشتیرانی تجاری دریایی در دریای خزر بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری قزاقستان» مشتمل بر ماده واحده و یک تبصره پس از تصویب در جلسه علنی روز دو‌شنبه بیستم آبان‌ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت مجلس شورای اسلامی در تاریخ 06/09/1398 به تأیید شورای نگهبان رسید. لازم به ذکر است این قانون در روز چهارشنبه 13 آذر‌ماه ازسوی «علی لاریجانی» رئیس مجلس به رئیس جمهورابلاغ شده بود.

نظرات کاربران

Parameter:451812!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون