صفحه اصلی » نظارت » انتشار
1398/10/25
0.0 (0)

روزنامه رسمی منتشر کرد

قانون اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان «سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا

قانون اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان «سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا در روزنامه رسمی منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، روز سه‌شنبه 17 دی‌ماه «قانون اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان «سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا» در روزنامه رسمی منتشرشد.

این قانون پنجشنبه 19 دی‌ماه  از سوی «حسن روحانی» رئیس جمهور برای اجرا به وزارت اطلاعات، وزارت امور خارجه، شورای عالی امنیت ملی، سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و به منظور انتشار برای اطلاع عمومی به روزنامه رسمی ابلاغ شد.

«قانون اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان «سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا» مشتمل بر 3 ماده پس از تصویب در جلسه علنی روز سه‌شنبه هفدهم دی‌ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت مجلس شورای اسلامی در تاریخ 17/10/1398 به تأیید شورای نگهبان رسید. لازم به ذکر است این قانون در روز سه‌شنبه 17 دی‌ماه ازسوی «علی لاریجانی» رئیس مجلس به رئیس جمهورابلاغ شده بود.

نظرات کاربران

Parameter:451792!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون