صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها

452005 1398/10/29 00:00:00
0.0 (0)

قانع نشدن نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص از پارک‌‎های علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی

با توجه به قانع نشدن نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص از پارک‌های علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی، رأی گیری درباره تفحص از این دو نهاد به نشستی با حضور وزیر علوم موکول شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی  در نشست امروز(یکشنبه 29 دی‌ماه) کمیسیون آموزش، تحقیقات وفناوری مجلس، طرح تحقیق و تفحص از پارک های علم و فناوری کشور با حضور نمایندگان متقاضی بررسی شد که نمایندگان متقاضی از پاسخ مسئولان قانع نشدند ولی با توجه به اینکه وزیر علوم در نشست امروز حضور نداشت، رأی‌گیری در این باره به نشست آینده کمیسیون موکول شد.

در ادامه نشست امروز طرح تحقیق و تفحص از عملکرد مالی و اداری جهاد دانشگاهی کشور و دستاوردهای این سازمان حسب وظایف مجموعه و نیازهای کشور با حضور نمایندگان متقاضی بررسی شد که در این مورد هم نمایندگان متقاضی قانع نشدند ولی رأی گیری آن به هفته آینده موکول شد.

در ابتدای نشست امروز نیز گزارشی از فعالیت‌های علمی – پژوهشی و رونمایی از ماهواره ظفر ارائه شد که  فعالیت‌ها در این حوزه بسیار امیدوارکننده بود.

با توجه به اینکه هفته گذشته نامه‌ای از کمیسیون آموزش مجلس در خصوص دانشجویان هواپیمای اوکراینی به وزارت علوم و وزارت بهداشت ارسال شده بود، وزارت علوم در این باره لیست دانشجویان وزارت علوم را برای کمیسیون ارسال کرد ولی وزارت بهداشت هنوز پاسخ نامه را نداده است.

نظرات کاربران

Parameter:452005!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون