صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/20
0.0 (0)

مقدسی تاکید کرد:

ضرورت حمایت بیشتر مجلس و دولت از وزیر خارجه برای تقویت دستگاه دیپلماسی

نایب رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس در دیدار اعضای این فراکسیون با وزیر امور خارجه خواستار حمایت بیشتر دولت و مجلس از ظریف برای تقویت دستگاه دیپلماسی در صحنه بین الملل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی دیروز (شنبه، 19مردادماه) با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در محل این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کردند.

سیدمهدی مقدسی نایب رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های ارزشمند ظریف، گفت: تحریم وزیر امور خارجه اعتبار وی را نزد آزادگان جهان و مردم کشورمان بالاتر برد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تحریم ظریف را نشانه ضعف آمریکا و عصبانیت آنها از اقدامات و اظهارات منطقی ایشان در مجامع مختلف دانست و افزود: مجلس و دولت باید در این شرایط حساس برای تقویت   دستگاه دپیلماسی  کشور در صحنه بین الملل حمایت بیشتری را از وزارت خارجه و وزیر توانمند امور خارجه داشته باشند.

وی ادامه داد: حضور امروز اعضای فراکسیون در وزارت خارجه تقدیر از زحمات ارزشمند دکتر ظریف و اعلام حمایت  مجدد از ایشان است.

مسئولان برای بهبود وضعیت اقتصادی و کاهش فشار به مردم تلاش کنند

نایب رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همه مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید با حفظ وحدت و انسجام ملی  برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور و کاهش فشار به مردم عزیزمان تلاش کنند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425129!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون