صفحه اصلی » نظارت » اصل نودم
1397/12/28
0.0 (0)

شکایت از بانک رفاه کارگران در کمیسیون اصل نود بررسی شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بررسی شکایت از بانک رفاه کارگران در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.

محمدرضا امیرحسنخانی در گفتگو با خبرنگار نخست نیوز با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون اصل نود اظهار داشت: در این جلسه با حضور مدیرعامل بانک رفاه کارگران، نمایندگان قوه قضائیه، سازمان بازرسی کل کشور و بانک مرکزی، شکایت فردی درباره وصول نشدن ضمانت نامه بانکی بانک رفاه کارگران مورد بررسی قرار گرفت.

وی در تشریح این پرونده گفت: ضمانت نامه بانکی یک برگه معتبر است و زمانی که فردی آن را        می گیرد، ابتدا از بانک مورد نظر استعلام می کند و سپس در زمان مقرر شده به بانک مراجعه کرده و آن را وصول می کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس درباره توضیحات مسئولان بانک رفاه کارگران درباره این پرونده تصریح کرد: این مسئولان مدعی بودند که در صدور این ضمانت نامه تخلف بانکی رخ داده است و بر این اساس مقرر شد که موضوع را سازمان بازرسی و بانک مرکزی پیگیری کنند.

امیرحسنخانی تصریح کرد: قرار بر این شد که هیات رئیسه کمیسیون اصل نود برای جمع بندی این پرونده و اعلام نظر درباره آن جلسه دیگری را تشکیل دهد.

نظرات کاربران

Parameter:395402!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون