صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/08/25
0.0 (0)

با حضور دکتر علی لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی؛

شش اثر پارلمانی در هفتمین همایش تاریخ مجلس رونمایی خواهد شد

با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی از شش اثر در حوزه تاریخ پارلمان و اسناد، رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه مجلس، رونمایی از شش اثر در حوزه تاریخ پارلمان و اسناد، با حضور دکتر علی لاریجانی، برگزار خواهد شد.

علی ططری دبیر هفتمین همایش تاریخ مجلس در گفتگوی اختصاصی با وب‌سایت کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی از رونمایی شش اثر اسنادی در روز هفتمین همایش تاریخ مجلس یعنی دوازدهم آذرماه سال جاری، با حضور ریاست مجلس شورای اسلامی خبر داد.

ططری با بیان اینکه کتاب‌های یاد شده طی دو سال گذشته به عنوان طرح پژوهشی در گروه علمی اسناد و موزه مورد بررسی و حمایت قرار گرفته و اکنون آماده انتشار شده‌اند، افزود: سیاست حمایت از طرح‌های پژوهشی مرتبط با حوزه تاریخ پارلمان و قانون‌گذاری کماکان ادامه خواهد داشت و پژوهشگران و محققان این حوزه می‌توانند طرح‌های پژوهشی خود را به معاونت پژوهشی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی ارائه دهند و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

هفتمین همایش تاریخ مجلس روز سه‌شنبه 12 آذر ماه 1398 از ساعت 13:30 تا 19 در محل ساختمان مشروطه کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438223!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون