صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1399/10/16
0.0 (0)

خاتمی عنوان کرد:

رشد علمی دانشکده ها باید اولویت مهم مدیران اجرایی باشد

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس تاکید کرد:رشد علمی دانشکده ها باید اولویت مهم مدیران اجرایی باشد.

سیدمسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح دیدار خود با دکتر طالبی،  ریاست محترم دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار و برخی اعضای هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: در این دیدار پیرامون وضعیت دانشکده خوانسار همچنین در خصوص ظرفیت های موجود در منطقه و لزوم گسترش پژوهش و تحقیقات، به جهت رشد صنعت و کشاورزی و پیشرفت منطقه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: وضعیت دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار، اقبال و یا عدم اقبال دانشجویان به رشته های مختلف ، ظرفیت های توسعه دانشکده و خیرین نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی افزود: در این نشست دکتر طالبی پیرامون وضعیت دانشگاه های کشور و تعطیلی برخی دانشگاه ها در مراکز استان ها و شهرستانها و مشکلات علمی در سطح کشور نیز نظراتی را بیان فرمودند که نیازمند دقت مجلس و بخصوص کمیسیون آموزش مجلس در حوزه آموزش عالی کشور است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس بیان کرد: امروز دانشکده ها باید با تولید علم به خدمت منطقه بیایند و زمینه های توسعه و پیشرفت را فراهم کنند همچنین رشد علمی دانشکده ها باید اولویت مهم مدیران اجرایی باشد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:472118!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون