صفحه اصلی » قانون گذاری » دستورجلسات صحن » روزانه مجلس
1396/09/21
1.0 (1)

دستور کار جلسه علنی 21 آذر ماه 96

دستور کار جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در روز 21 آذر ماه 96 اعلام شد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح یک فوریتی اصلاح بند (هـ) تبصره (1) و الحاق یک بند به تبصره (9) قانون بودجه سال1396 کل‌کشور.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد طرح دوفوریتی اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد استنکاف دولت از اجرای قانون تسهیل جوانان.

گزارش‌کمیسیون‌کشاورزی، آب‌ و منابع‌ طبیعی‌در مورد  لایحه حفاظت و بهره‌برداری از منابع ژنتیکی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح الحاق دوتبصره به ماده(617) قانون مجازات اسلامی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح استفساریه ماده(59) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح الحاق یک تبصره به ماده (190) قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس‌شورای اسلامی.

س‍ؤال هادی قوامی نماینده  اسفراین، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار از وزیر نفت./

نظرات کاربران

Parameter:308661!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون