صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/06/11
0.0 (0)

خدابخشی تشریح کرد:

در نشست نظارت بر اجرای برنامه‌های توسعه‌ کشور چه گذشت؟

رئیس فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه‌های توسعه‌ کشور در مجلس نشست فراکسیون متبوعش با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را تشریح کرد.

محمد خدابخشی رئیس فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه‌های توسعه ای کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست هیأت رئیسه فراکسیون متبوعش با محسن حاجی میرزایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، اظهار کرد: در این نشست در رابطه با ضرورت پایبندی به احکام برنامه ششم توسعه و احکام برنامه توسعه کشور بحث و عنوان شد که وزیر مورد حمایت فراکسیون باید به اجرای مفاد برنامه عمل کند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین عنوان شد که وزیر مورد حمایت فراکسیون باید موارد مربوط به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، نظام رتبه بندی فرهنگیان و همچنین احکام مربوط به نوسازی مدارس (3 میلیارد دلار از محل فروش نفت) را به طور کامل به اجرا برساند.

خدابخشی بیان کرد: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نیز در این نشست تأکید کرد که به اجرای قانون برنامه ششم پایبند خواهد بود.

رئیس فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه های توسعه ای کشور افزود: همچنین وزیر پیشنهادی درباره موارد مرتبط با طرح تنظیم مقررات مالی آموزش و پرروش نیز بحث شد که درباره تأسیس بانک فرهنگیان نیز صحبت شد که با توجه به منابع خوبی که صندوق ذخیره فرهنگیان دارد این امکان برای تأسیس بانک برای فرهنگیان وجود دارد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:428254!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون