صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/04/26
0.0 (0)

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

حمایت از وزراء و وزارتخانه های نفت و امور خارجه در شرایط فعلی ضروری است

قره خانی با تاکید بر حمایت از مدیران و مسئولانی که در خط مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی هستند، گفت:‌ ما در حال حاضر در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و کسانی که در خط مقدم مقابله با تحریم ها هستند باید مورد حمایت جدی قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، اسدالله قره‌خانی با اشاره به هجمه هایی که این روزها علیه وزارت نفت و وزیر نفت مطرح می شود، گفت: در شرایط فعلی که کشور در شرایط تحریمی قرار دارد، باید از هر مسئول، مدیر و وزارتخانه ای که در خط مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی است، حمایت شود چرا که در حال حاضر جنگ، جنگ اقتصادی است  و کسانی که در خط مقدم هستند، باید مورد حمایت ملت و سایر قوا و مسئولان باشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید با حمایت از مسئولان و مدیران و وزارتخانه هایی چون نفت و امور خارجه به دشمنان مان بفهمانیم که مدیران و مسئولان و تصمیم گیران جمهوری اسلامی ایران که مذاکره می کنند از یک پشتوانه قوی عمومی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر همه مردم ما یکصدا می گویند که در برابر فشارهای اقتصادی دشمنان ایستاده اند و از هر قوم و سلیقه، جناح و منطقه ای مردم برای مقابله با تحریم های دشمن اتحاد دارند و به هیچ عنوان کسی نمی گوید که در برابر این زیاده خواهی ها و ظلم های آمریکایی ها کوتاه بیایید، حرف اول و آخر مردم ایستادگی و مقاومت است.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما باید در حوزه حمایت از مسئولان و مدیرانی که در خط مقدم این مبارزه هستند، چنین اتحادی داشته باشیم. مسئولان چه در وزارت نفت و خارجه و اقتصاد و چه نهادهای انقلابی باید مورد حمایت جدی ما باشند و اگر جایی می بینیم که حرف و تصمیم ما باعث تضعیف مسئولان می شود و دشمنان ما سوء استفاده می کنند باید آن مطلب را از مسیر قانونی و خواست خودش مورد پیگیری قرار دهیم به گونه ای که دشمنان نتوانند از آن سوء استفاده کنند.

به گزارش شبستان قره خانی خاطرنشان کرد: ما نباید تمامی مشکلات مان و اختلاف سلیقه های سیاسی و جناحی مان را در زمان جنگ با صدای بلند بگوییم چرا که دشمنان از آن به نفع خود بهره برداری می کنند. ما باید دشمنان را در حالتی قرار دهیم که شگردهای ما را کشف نکنند در غیر این صورت آنها دست ما را می خوانند و به سراغ ما می آیند و با این روش روند دور زدن تحریم ها بسیار سخت و مشکل می شود./

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:421004!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون