صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/04/31
0.0 (0)

در نشست علنی امروز مجلس؛

جاسمی از توضیحات و پاسخ های وزیر دفاع قانع شد

جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس از پاسخ های امیر حاتمی وزیر دفاع درباره علل عدم ارائه خدمات حمایتی به ایثارگران قانع شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی عصر امروز (دوشنبه، 31 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان رسیدگی به سوال سیدقاسم جاسمی از امیر حاتمی وزیر دفاع، وی پس از استماع توضیحات وزیر مربوطه، از پاسخ های این عضو کابینه دولت قانع شد.

در این نشست، جلیل مختار سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح گزارش این کمیسیون درباره سوال ملی سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: سوال این نماینده مربوط به عدم ارائه خدمات حمایتی به ایثارگران از جمله خدمات بیمه های درمانی، بیمه های اجتماعی و بازنشستگی و همچنین خدمات تسهیلات بانکی مالی و مستمری بود.

 وی ادامه داد: در اجرای ماده 207 آئین نامه داخلی مجلس سوال فوق در جلسه رسمی کمیسیون با حضور نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده سوال کننده و وزیر مربوطه مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ های ارائه شده وزیر کمیسیون، قلمرو سوال ملی تشخیص داده و گزارش سوال جهت اعلام حضور در اولین جلسه علنی ارسال شد./

پایان پیام

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:421878!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین