صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/02
0.0 (0)

عثمانی در تذکرش شفاهی؛

جاده بوکان همچنان قربانی می گیرد

نماینده مردم بوکان در مجلس با انتقاد از تعلل دولت و مسئولان در رسیدگی به وضعیت جاده های بوکان گفت: این مسیر همچنان قربانی می گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدقسیم عثمانی در نشست علنی امروز (سه شنبه 2 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی جدید به جامعه فرهنگی و دانشگاهی کشور خطاب به مسئولان دولتی گفت: جاده بوکان- میاندوآب و جاده بوکان- سقز در مسیر ترانزیتی قرار دارد و ظرفیت لازم را برای حجم تردد فعلی ندارد.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر روزه شاهد سوانح رانندگی، فوت سرپرست خانوار و جگرگوشه های مردم هستیم. چرا دولت برای جان مردم این منطقه ارزشی قائل نیست. مگر خون دیگران رنگین تر از خون ماست؟

وی با بیان اینکه بوکان بعد از جنگ تحمیلی همچنان درگیر خونریزی های ناشی از تصادفات جاده ای است، تصریح کرد: خسارات جانی این مسیر از خسارت های جنگ تحمیلی در این منطقه بیشتر است.

عثمانی خطاب به وزیر راه بیان کرد: پس از هر تصادف مردم برای هلاکت بنده و شما و هلاکت همه دست اندرکاران حوزه راه دعا می کنند! و همچنین روحانیون در خطبه ها و مراسم عزیزانشان برای مسئولانی همچون من و شما دعا می کنند که به درد آنها گرفتار شویم. جان مردم ما هم مثل جان بقیه مردم ایران زمین مهم است، چرا در برخی از نقاط کشور جاده های فانتزی می زنید ولی باند دوم جاده بوکان همچنان معطل مانده است ، رئیس جمهور هیاتی برای بازدید از این جاده به منطقه ما بفرستد./

پایان پیام

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:431010!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون