صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/06/27
0.0 (0)

گودرزی:

تکرار کلید واژه "مذاکره" مکمل سیاست ایران‌هراسی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تکرار چندباره کلید واژه "مذاکره" از سوی هیات حاکمه آمریکا خدعه بوده و نیازمند رفتار متقابل هوشمندانه از سوی مسئولان و مردم است.

مسعود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه هدف طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، ترفندی برای تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران است، گفت: ترامپ با پیشنهاد مسئله مذاکره در حال ایجاد موج تبلیغاتی علیه کشورمان است.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: در واقع هیات حاکمه آمریکا در چند وقت گذشته با مانور بر روی کلید واژه "مذاکره" تلاش کردند به افکار عمومی دنیا اعلام کنند درصدد بکارگیری دیپلماسی هستند و در مقابل جمهوری اسلامی است که از گفتگو و دیپلماسی فرار می کند.

تکرار چندباره مسئله مذاکره بدون شرط بخشی از سیاست ایران هراسی است

وی با تاکید بر اینکه سیاست ایران هراسی آمریکایی ها در حال اجرایی شدن است و تکرار چندباره مسئله مذاکره بدون شرط یا با پیش شرط بخشی از آن محسوب می شود، ادامه داد: بر این اساس مردم و خصوصا مسئولان باید هوشمندانه و هوشیارتر رفتار کنند و فریب دشمن را نخورند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه خدعه و نیرنگ همواره از سوی آمریکایی ها علیه کشورمان مورد استفاده قرار گرفته است، تصریح کرد: در واقع می توان اذعان کرد دولت جدید ایالات متحده می خواهد فضا و عرصه سیاسی را بر ایران اسلامی تنگ کند تا کشورمان مجبور شود پای میز مذاکره ای حاضر شود که آنها شرایطش را تعیین می کنند در حالی که کور خوانده اند.

سیاست فشار حداکثری علیه کشورمان با شکست کامل روبرو است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه همراهی برخی از کشورها با سیاست ترامپ برای ایجاد زمینه مذاکره بین دو کشور نیز بخش دیگری از سیاست کاخ سفید است، خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که سیاست فشار حداکثری با شکست کامل روبرو بوده و دیگر کارساز نیست.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای صبح روز سه‌شنبه در ابتدای درس خارج فقه با اشاره به هوشیاری عمیق و تحسین‌برانگیز مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان در چهار دهه گذشته، تنها راه علاج مشکلات کشور را تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی دانستند و با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آنها از ترفند مذاکره را تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و تأکید کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:430215!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون