صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/08/26
0.0 (0)

محمودی در تذکر شفاهی:

تعهدات مسکن مهر روی زمین مانده است

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس با انتقاد از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در جهت اجرای طرح مسکن ملی گفت: هنوز تعهدات مسکن مهر روی زمین مانده که وزارت راه دم از آغاز یک طرح جدید می‌زند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  سمیه محمودی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 26 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی‌‌‌ در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز در حالی شاهد اجرای طرح مسکن ملی هستیم که هنوز تعهدات وزارت راه و شهرسازی در خصوص مسکن مهر روی زمین مانده است.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قرار بود 10 سال قبل مسکن مهر توسط پیمانکار مربوطه در حوزه انتخابیه‌ام به متقاضیان تحویل داده شود، افزود: اما این موضوع هنوز روی زمین مانده و این در حالی است که افرادی متقاضی مسکن مهر هستند که علاوه بر اجاره‌نشینی اقساط تسهیلات را نیز پرداخت می‌کنند حتی با وجود حضور مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در حوزه مسکن مهر هم مشکل مردم شهرضا حل نشد.

وی خطاب به حجتی وزیر جهاد کشاورزی گفت: متأسفانه به دلیل عدم مدیریت در تولید، واردات و صادرات، تولیدکنندگان بسیاری از فرآورده‌ها به مشکل خورده‌اند، امروز بیش از دو هزار تن شیرخشک در یکی از انبارهای شهرضا رها شده است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438396!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون