مجلس شورای اسلامی
| |
مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » اخبار » اخبار مجلس
0/0 (0)
[1396/09/08]

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور  

عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

اکبررنجبرزاده در نشست علنی امروز ( چهارشنبه 8 آذر) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرای کشوررا به شرح ذیل قرائت کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخورار به وزیر راه  و شهرسازی ضرورت فوری رسیدگی به اعتراض مردم دولت آباد و دستگرد راجه به مسیر سریع السیر اصفهان.

قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر به وزیر آموزش و پرورش الزام در تسریع اجرای بند و تبصره 9 بودجه سال 96 و پرداخت حقوق معلمان حق التدریس به صورت ماهانه تذکرداد.

عین الله شریف پور نماینده ماکو و چالدران به وزیر ورزش و جوانان عدم اختصاص سهم زیرساخت ورزش روستایی از 27 صدم درصد مالیات برارزش افزوده را تذکر داد، هنچنین وی به وزیر راه و شهرسازی عدم پرداخت وام مسکن فرهنگیان ماکو از محل اعتبارات روستایی با عنایت به اینکه این مساکن درحوزه استحفاضیه شهر ماکو را تذکر داد؛ همچنین وی به وزیر اقتصاد عدم تناسب مالیات بادرامد معدیان چالدران را تذکرداد.

علی گلمرادی نماینده ماهشهر به وزیر کشور تبدیل شدن شهرک آیت الله طالقانی به شهر با توجه به جمعیت بالای 30 هزار نفری جهت برخوردار شدن از امکانات خدمات شهری و همچنین تعریف شورای اسلامی شهر به شهردار مستقل به منظور مدیریت مناسب مولفه های زندگی شهری را تذکر داد.

صدیف بدری نماینده اردبیل به اتفاق نمایندگان پورحسین، ملکی، خالقی و فیضی به وزیر آموزش و پرورش عدم اجرای قانون رتبه بندی درخصوص کارکنان زحمت کش خدماتی آموزش و پرورش را تذکر دادند.

علیرضا سلیمی نماینده محلات و سید جواد ابطحی نماینده خمینی شهر به وزیرراه و شهرسازی توضیح درخصوص افزایش قیمت ناوگان حمل و نقل و هزینه پارکینگ و سایر موارد برای زائران اربعین را تذکرداد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر نیرو ضرورت حل مشکل تغییر وضعیت اشتغال لابراتوارهای شرکتی و تعاونی درراستای رفع تبعیض را تذکرداد./

یادداشت ها
Parameter:307791!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار