مجلس شورای اسلامی
| |
مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » اخبار » اخبار مجلس
0/0 (0)
[1396/07/11]

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور  

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (سه شنبه، 11 مهرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- عباس گودرزی نماینده بروجرد به وزیر آموزش و پرورش درخصوص پیگیری های متعدد از زمان وزیر قبلی تا وزیر فعلی درخصوص جذب نیروهای غیربومی برای حل مشکل کمبود نیروی مقطع ابتدایی آموزش و پرورش بروجرد تذکر داد.

- سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه و سید جواد حسینی کیا نماینده سنقر به وزیر کشور درخصوص عدم توجه به توسعه استان های محروم در ابعاد مختلف به ویژه عمرانی تذکر دادند

- علی محمد شاعری نماینده بهشهر به اتفاق 68 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور درخصوص کنترل واردات، رهاسازی، تولید و مصرف محصولات تراریخته تذکر دادند.

بیت الله عبداللهی نماینده مردم اهر و هریس به وزیر ورزش و جوانان در خصوص تکمیل هر چه سریعتر ورزشگاه 5 هزار نفری اهر، تکمیل باشگاه ورزشی و میدان چمن ورزشی هریس تذکر داد.

علی محمد شاعری نماینده مردم نکاء، بهشهر و گلوگاه به وزیر نفت در خصوص جلوگیری فوری از مصرف سوخت مازوت نیروگاه شهید سلیمی نکاء تذکر داد.

راضی نوری نماینده مردم شوش و دانیال به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص عدم پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشور تذکر داد.

محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص حذف سهمیه تفاله خشک و قند کشاورزان چغندرکار بوکان تذکر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران به وزیر اقتصاد در خصوص الزام پرداخت وام ازدواج به بانوانی که در زمان ازدواج کمتر از 18 سال سن دارند تذکر دادند.

سیده فاطمه زرآبادی نماینده مردم قزوین و سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران به وزیر ورزش و جوانان در خصوص دلایل حذف رئیس فدراسیون چوگان تذکر دادند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در خصوص ضرورت بازگشت کارکنان شرکت هواپیماسازی هسا شاهین شهر تذکر داد.

نادر قاضی‌پور، احمد امیرآبادی، علیرضا محجوب و سیده فاطمه حسینی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت و اقتصاد و دارایی در خصوص جلوگیری از کتک خوردن کارگران کارخانه آذراب اراک تذکر دادند.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه و سید قاسم جاسمی نمایندگان اسلام آباد غرب و کرمانشاه به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص دستور احداث کارخانه قند جدید اسلام آباد غرب با توجه به ظرفیت مازاد تولید چغندرقند در این شهرستان و مناطق حومه آن تذکر دادند.

حسن کامران نماینده مردم اصفهان به رییس جمهور در خصوص علت عدم پرداخت طلب گندم کاران شرق اصفهان با توجه به خشکی زاینده و دستبرد به حق آبه آنان، تذکر داد.

حبیب الله دهمرده مردم نماینده زابل به وزیر کشور در خصوص اینکه چرا گذر های مرزی سیستان با این همه نشیب و فراز مواجه شده قدرت برنامه ریزی را سلب و  فرصت را به تهدید تبدیل کرده است، تذکر داد.

داود محمدی نماینده مردم قروین به رییس جمهور در خصوص عدم اجرای بخش 16 ماده 86 تا 88 قانون برنامه ششم و به ویژه بند د ماده 88 قانون مذکور مربوط به ایثارگران، تذکر داد./

یادداشت ها
Parameter:271472!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار