صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/09/19
0.0 (0)

ساری در تشریح جزییات دستورکار کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد

بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی علی ساری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات دستورکار نشست امروز(سه شنبه 19آذرماه) کمیسیون اجتماعی، گفت: در این نشست بررسی روابط کار در شرکت‌های خدماتی، پشتیبانی و فنی مهندسی در دستورکار قرار داشت که مباحثی از سوی کارفرمایان مطرح شده و مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ادامه بررسی گزارشات واصله پیرامون مشکلات مناطق آزاد تجاری در حوزه کار و روابط کار (منطقه آزاد قشم( از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری نیز در دستورکار نشست امروز این کمیسیون قرار داشت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: کارفرمایان، معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارشناسان سازمان تامین اجتماعی، کارشناسان سازمان مناطق آزاد و نمایندگان کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور در این نشست حضور داشتند.

نظرات کاربران

Parameter:440051!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون