صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » برنامه کاری کمیسیون ها
1398/09/02
0.0 (0)

بررسی مسائل روابط کار در مناطق آزاد در کمیسیون اجتماعی

بررسی مسائل و مشکلات روابط کار و عدم اجرای قانون کار در مناطق آزاد و طرح اعمال سه‌جانبه‌گرایی در ارکان عالی سازمان تامین اجتماعی در دستورکار هفته آتی کمیسیون اجتماعی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی  نشست‌های کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری برگزار خواهد شد.

ادامه بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس(اعاده شده از شورای نگهبان) و بررسی طرح اصلاح ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری در دستور کار روز دوشنبه قرار دارد.

دعوت از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور پاسخگویی به سوال‌های سیاوشی نماینده تهران، خجسته نماینده همدان و سید فرید موسوی نماینده تهران؛ دعوت از وزیر راه و شهرسازی به منظور پاسخگویی به سوال سید قاسم جاسمی و بررسی مسائل و مشکلات روابط کار و عدم اجرای قانون کار در مناطق آزاد در دستور کار روز سه شنبه این کمیسیون قرار دارد.

کارگروه صندوق‌های بازنشستگی، ادامه موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را بررسی می‌کند و کارگروه نفت و گاز کمیسیون نیز مسائل و مشکلات کارکنان پتروشیمی ماهشهر و طرح اعمال سه جانبه گرایی در ارکان عالی سازمان تامین اجتماعی را بررسی می کند.

در کارگروه کار و روابط کار نیز مسائل و مشکلات تشکل‌های کارکنان مخابرات(واگذار شده به بخش خصوصی) با حضور رییس هیات مدیره و مخابرات و مدیرعامل-رییس سازمان خصوصی سازی-مدیرکل روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی می شود.

نظرات کاربران

Parameter:438925!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون