صفحه اصلی » نظارت » اصل نودم
1397/10/25
0.0 (0)

امیرحسنخانی خبر داد:

بررسی شکایت علیه مدارس تیزهوشان و نابسامانی بازار خودرو در کمیسیون اصل 90

یک عضو کمیسیون اصل نود گفت: عده ای شاکی هستند که پول داده اند و خودرویشان را تحویل نمی دهند. آنها می گویند که خودروسازان گفته اند خودرو ندارند ولی اگر خودرو ندارند چگونه خریدهای آنی را تحویل می دهند.

محمدرضا امیرحسنخانی در گفتگو باایلنا درباره جلسات روز یکشنبه مورخ 25/9/97 در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی گفت: اولین جلسه امروز کمیسیون به بررسی شکایت خانواده هایی از مدارس تیزهوشان اختصاص داشت. در این جلسه والدین تعدادی از دانش آموزان، مسئولانی از وزارت آموزش و پرورش و تعدادی از کارشناسان آموزشی حضور داشتند.

وی تاکید کرد: شکایات بیشتر مربوطه به حوزه نحوه برگزاری آزمون و سوالات پیش پا افتاده این آزمون بود. قرار بر این شد که گزارشی جامع به کمیسیون ارائه شود تا ما هم بتوانیم در این باره تصمیم بگیریم.

این عضو کمیسیون اصل نود اظهار داشت: دومین جلسه کمیسیون که عصر امروز برگزار شد به بررسی وضعیت نابسامان بازار خودرو اختصاص داشت.

وی با بیان اینکه شکایاتی علیه خودروسازان مطرح است گفت: عده ای شاکی هستند که پول    داده اند و خودروشان را تحویل نمی دهند آنها می گویند که خودروسازان گفته اند خودرو ندارند ولی اگر خودرو ندارند چگونه خریدهای آنی را تحویل می دهند.

امیرحسنخانی گفت: اگر به جمع بندی نرسیم ممکن است در جلسات بعدی کمیسیون هم بررسی شود. احتمال دارد نمایندگان هم برای سروسامان دادن به این بازار خودرو طرح هایی را ارائه دهند.

نظرات کاربران

Parameter:378429!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون