صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/09/26
0.0 (0)

ساری مطرح کرد

بررسی بودجه سال ۹۹ بنیاد شهید و امور ایثارگران در کمیسیون اجتماعی

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی بودجه سال ۹۹ بنیاد شهید و امور ایثارگران و کمیته امداد امام خمینی(ره) در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی علی ساری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگار خانه ملت در تشریح جزئیات دستورکار نشست امروز (سه‌شنبه، 26 آذرماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در این نشست موضوعات مختلف پیرامون بودجه سال 99 بنیاد شهید و امور ایثارگران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعضای کمیسیون اجتماعی با تمام مواردی که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت تعیین ردیف اعتبار در بودجه 99 مطرح شده بود، موافقت کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در ادامه این نشست بودجه سال 99 کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهادات مسئولان این بخش مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست یادآور شد: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونانش، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و نماینده مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

نظرات کاربران

Parameter:450493!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون