صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/10/02
0.0 (0)

ساری در تشریح جزئیات جلسه کمیسیون اجتماعی مطرح کرد

بررسی بودجه سال ۹۹ ارتش جمهوری اسلامی ایران

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی بودجه ارتش جمهوری اسلامی ایران و کانون بازنشستگانش در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی علی ساری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگار خانه ملت در تشریح جزئیات دستورکار نشست امروز (دو‌شنبه 2 دی‌ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در این نشست موارد مرتبط با بودجه ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار گرفت، ضمن اینکه کانون بازنشستگان ارتش نیز گزارشی را ارائه داده و درخواست کرد که مطالبات این بخش با توجه به شرایطی که دارند در بودجه 99 لحاظ شود.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران که در این نشست مطرح شده است، ادامه داد: ردیفی که در بودجه 99 برای کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته شده است متناسب با شرایط آنها نبوده و پاسخگوی نیازشان نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: مسئولان ارتش نیز مواردی در حوزه حقوقی، منازل سازمانی، سوخت و تسهیلاتشان مطرح کردند که باید در بودجه لحاظ شود، ضمن اینکه به این نکته اشاره کردند که دامنه فعالیت‌های ارتش بسیار گسترده بوده، کما اینکه به غیر از فعالیت در بخش های مختلف هوایی و زمینی در زمان وقوع بحران نیز به کمک آسیب‌دیدگان می‌شتابند، بنابراین باید بودجه‌ای که برای آنها تعیین می‌شود پاسخگوی نیازشان باشد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست یادآور شد: در این نشست مسئولانی از ارتش جمهوری اسلامی ایران و کانون بازنشستگان این بخش و نماینده مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

نظرات کاربران

Parameter:450676!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون