صفحه اصلی » قانون گذاری » دستور جلسات کمیسیون ها
1398/08/20
0.0 (0)

در نشست امروز کمیسیون اصل 90 انجام شد؛

بررسی اختلافات مربوط به طرح گردشگری پارک جنگلی گیسوم

اعضای کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس اختلافات مربوط به طرح گردشگری پارک جنگلی گیسوم بررسی کردند که بر این اساس طرفین ۲ هفته زمان دارند تا در این زمینه توافق کنند.

به گزارش   پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی ، نشست امروز (دوشنبه، 20 آبان ماه) کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با دستورکار بررسی پرونده‌ای مربوط به پارک جنگلی گسیوم تالش و با حضور ناصری معاون اداری مالی وزیر کشور، استاندار گیلان، فرماندار و شهردار شهر تالش برگزار شد.

گفتنی است؛ این پرونده مربوط به شرکتی بوده که برنده مزایده طرح گردشگری گیسوم است زیرا با فرمانداری و شهرداری تالش دچار اختلافاتی شده است و در این جهت جلسه ای برگزار شد تا اختلافات رفع شود.

براساس این گزارش؛ مقرر شد تا طی 2 هفته آینده، تفاهمی بین استاندار گیلان، فرمانداری و شهرداری تالش با آن شرکتی که برنده مزایده شده، انجام و نهایتا این پرونده مختومه شود.

به گزارش پارلیران؛ از 2 سال پیش این پرونده در کمیسیون مطرح شده و پس از کش و قوس های فراوان و شاکی و متشاکیان تفاهم کردند تا به توافق برسند و راه حل جدیدی را پیگیری کنند که با توجه به مباحثی که امروز انجام شد، امکان توافق بین طرفین وجود دارد.

نظرات کاربران

Parameter:437885!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون