صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/08/26
0.0 (0)

/نمایندگان پس از حمایت مقام معظم رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت/

بت‌کلیا: جامعه آشوریان با دوری از تجمع‌های غیرقانونی زمینه‌ساز سوء‌استفاده معاندان نظام نخواهد بود

نماینده آشوریان در قوه مقننه گفت: جامعه آشوریان از تجمع های غیرقانونی به بهانه افزایش بهای بنزین دوری می کند و در این شرایط اجازه سوءاستفاده دشمنان و معاندان نظام را نخواهد داد.

یوناتن بت کلیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتبا اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جلسه‌ درس خارج فقه خود درباره‌ مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: شخصا روز گذشته برای جامعه آشوریان پیامی ارسال کردم مبنی بر اینکه از تجمع های غیرقانونی به بهانه افزایش بهای بنزین دوری کنند و در این شرایط اجازه سوء استفاده دشمنان و معاندان نظام را ایجاد نکنند.

نماینده مردم آشوری در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ای کاش همه دستاندرکاران نیز ضمن آگاهی بخشی به افکار عمومی، هشدارهای لازم را در زمان مناسب به جامعه می دادند نه بعد از اینکه اتفاقات نامناسب رخ داده است.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب در سخنان خود بر جلوگیری از رفتارهای ناشایست برخی افراد و سودجویان تاکید کردند که در این راستا مردم بزرگ ایران باید با هوشیاری و بصیرت از آنها فاصله بگیرند و اجازه ندهند از شرایط کنونی سوء استفاده کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه طبق تاکید رهبر انقلاب دولت باید به وعده خودش سریعا عمل کند، تصریح کرد: رهبر انقلاب با دیدگاه دوراندیشانه خود به نوعی آب روی آتش ریخت تا مردم با آرامش، امنیت و آسایش بتوانند زندگی خودشان را ادامه دهند.

بت کلیا با یادآوری اینکه رییس قوه قضائیه نیز به تمامی دادستان ها دستور داده تا شرایط را کنترل کنند و پیگیر درآمدهای حاصله از افزایش نرخ بنزین باشند تا منابع در جای خودش استفاده شود، ادامه داد: بر این اساس رهنمودهای رهبر انقلاب نشان می دهد نباید به یاوه گویی ها رسانه های بیگانه که همواره درصدد ایجاد تشنج در جامعه هستند گوش کنیم زیرا فقط اعتقادات، امنیت و ارزش ها مورد آسیب قرار می گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد باید به ندای رهبر انقلاب لبیک بگوییم و با وحدت و گفتمان برای همدیگر قدمی برداریم تا آرامش کشور را حفظ کنیم و به کوری دشمنان در کنار هم باشیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب صبح امروز (یکشنبه) در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438372!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون