صفحه اصلی » نظارت » اصل نودم
1397/11/09
0.0 (0)

اظهارنظر لاریجانی درباره افزایش قیمت خودرو

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که افزایش قیمت خودرو در بعضی موارد غیرمنطقی است و باید برای حل مشکل قیمت خودروها و همچنین خودروسازان راه حل ارائه شود. علیرضا ابراهیمی به عنوان ناظردرشورای عالی میراث فرهنگی وگردشگری انتخاب شد.

محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای هیات رئیسه کمیسیون اصل نود امروز (9/11/98) در جلسه ای با رئیس مجلس شورای اسلامی موضوع افزایش قیمت خودرو را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

وی افزود: در این جلسه رئیس مجلس به این نکته تاکید داشت مسائلی که خودروسازان از جمله بحث گمرک دارند باید دنبال شود و در رابطه با موضوع نقدینگی خودروسازان مباحثی مطرح شد که البته با پیش فروش های انجام شده مشکل نقدینگی خودروسازان مرتفع شده است البته خودروسازان مجاز به پیش فروش هم نبودند اما باز هم این کار را انجام دادند.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: لاریجانی گفت که افزایش قیمت خودرو در برخی موارد قانون مند نیست و غیرمنطقی است که باید جلوی این افزایش قیمتها گرفته شود.

امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: رئیس مجلس عنوان کرد که حل مشکل افزایش قیمت خودرو و همچنین خودروسازان باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد و برای آن راه حل ارائه شود.

نظرات کاربران

Parameter:387213!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون