صفحه اصلی » اخبار » اخبار مجلس
1397/08/05
3.0 (1)

اسامی موافقان و مخالفان وزرای پیشنهادی ۴ وزارتخانه

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اسامی نمایندگان موافق و مخالف با وزرای پیشنهادی اقتصاد و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی را قرائت کرد.

 

علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (شنبه، 5 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی اسامی موافقان و مخالفان وزرای پیشنهادی اقتصاد و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی را قرائت کرد.

نماینده مردم ساری در مجلس اسامی موافقان و مخالفان فرهاد دژپسند برای تصدی وزارت اقتصاد و دارایی را به این ترتیب قرائت کرد:رمضانعلی سبحانی فر و محسن علیجانی زمانی به عنوان موافق وعلی ساری و یحیی کمالی پور به عنوان مخالف به ایراد نظرات خود می پردازند.

براساس این گزارش وی همچنین مخالف و موافق وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را بدین شرح اعلام کرد: شهریاری و یوسف نژاد به عنوان موافق و محمود صادقی و احمد بیگدلی به عنوان مخالف درباره وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت صحبت خواهند کرد.

یوسف نژاد با اشاره به موافقان و مخالفان وزیر راه و شهرسازی گفت: محمدعلی پورمختار و حسن سلیمانی در موافقت و سهراب گیلانی و محمد فیضی زنگیر در مخالفت با وزیر پیشنهادی صحبت خواهند کرد.

وی ادامه داد: روح‌اله بابایی صالح و علی عسگر ظاهری عبده وند در موافقت و ولی ملکی، شهاب نادری در مخالفت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی صحبت می کنند.

گفتنی است یوسف نژاد در توضیح چگونگی انتخاب نمایندگان برای اظهارنظر نسبت به موافقت یا مخالفت درباره وزرای پیشنهادی بیان کرد: بین ساعات 10 تا 13 از داوطلبان ثبت نام به عمل آمد. 2 نفر موافق و 2 نفر مخالف درباره وزرای پیشنهادی به اظهارنظر می پردازند، هر نماینده به مدت 15 دقیقه زمان دارد.

وی ادامه داد: براساس آیین نامه داخلی مجلس رئیس جمهور یک ساعت زمان برای دفاع از وزرای پیشنهادی و برنامه ها و صلاحیت آن ها زمان دارد، همچنین وزیر پیشنهادی به مدت 30 دقیقه زمان برای دفاع از برنامه های خود دارد./

منبع خبر:

 

نظرات کاربران

Parameter:358150!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین