صفحه اصلی » نظارت » اصل نودم
1398/04/04
0.0 (0)

امیرحسنخانی:

اجرای دقیق قانون رسیدگی به اموال مسئولان به حرف و حدیث ها پایان می دهد

نایب رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس اعتقاد دارد اجرای دقیق قانون رسیدگی به اموال مسئولان و مقامات از سوی قوه قضائیه به مطالبه عمومی تبدیل شده است.

محمدرضا امیرحسنخانی در گفتگو با خانه ملت با اشاره به اهمیت اجرای دقیق قانون رسیدگی به اموال مسئولان و مقامات از سوی قوه قضایئه گفت: قانون مذکور همواره از گذشته تا به امروز مطرح بوده اما هیچگاه اجرایی نشده از این رو اجرای دقیق آن به مطالبه عمومی تبدیل شده است.

نماینده مردم فردوس، طبس و بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجرای قانون رسیدگی به اموال مسئولان و مقامات موجب شفاف سازی خواهد شد تصریح کرد: اجرای این قانون حداقل حرف و حدیث هایی که درخصوص برخی وجود دارد را مشخص می کند و چنین امری برای کشور لازم است.

وی ادامه داد: در واقع اگر افراد در عرصه سیاست وارد می شوند باید همه کارهایشان از جمله مراودات سیاسی و اقتصادیشان شفاف باشد زیرا افکار عمومی چنین امری را مطالبه می کند در غیر اینصورت نباید کار سیاسی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: امروزه فضای مجازی ظرفیتی را بوجود آورده برای مطالبه گری اما متاسفانه برخی از آن سوءاستفاده کرده و مطالب غیرواقعی را بیان می کنند.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد که اجرای صحیح و جدی قانون رسیدگی به اموال مسئولان و مقامات می تواند بازدارنده باشد و همچنین مطالبه عمومی را پاسخ دهد.

نظرات کاربران

Parameter:417439!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون