صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/06/17
0.0 (0)

گودرزی:

ائتلاف سعودی در حال اضمحلال است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد پایداری نیروهای مقاومت مردمی در یمن موجب تغییر موازنه قدرت شده از این رو حمله به پایگاه هوایی ملک خالد نشان دهنده همین امر است.

مسعود گودرزی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیام حمله پهپادی انصارالله به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان، گفت: سعودی ها با همکاری قدرت های فرامنطقه ای آتش جنگ در کشور یمن را روشن کردند اما اکنون می توان مشاهده کرد که اثرات شوم تجاوزشان دامنشان را گرفته است.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ائتلاف سعودی خیال می کند با بهره گیری از تجهیزات نظامی پیشرفته می تواند یمنی ها را از پای در بیاورد، اظهار کرد: این مهم در حالیست که سعودی ها و همپیمانانشان از توان مقاومت یمنی ها غفلت کردند.

جنگنده سعودی در یمن

وی با اشاره به اینکه در روزهای نخست تجاوز سعودی ها به یمن، این کشور به طور مستمر مورد هدف نظامی قرار می گرفت و زیرساخت های آنها از بین رفت، ادامه داد: متاسفانه در این مدت از انواع سلاح های کشتار جمعی و غیرمتعارف استفاده شد و شمار زیادی از مردم بی دفاع یمن از بین رفتند.

امروزه شاهد هدف قرار دادن مناطق حساس سعودی توسط  موشک های نقطه زن یمنی هستیم

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه در شرایط کنونی موازنه قدرت تغییر کرده و نیروهای مقاومت مردمی در یمن با پهپاد و موشک های نقطه زن مناطق حساس سعودی ها را مورد هدف قرار می دهند، تصریح کرد: امروزه یمنی ها در عرصه نظامی دستاورد های کم نظیری را به دست آورده اند که حمله پهپادی انصارالله به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان از جمله آنها محسوب می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد ائتلاف متجاوز عربی به رهبری سعودی ها هم اکنون در باتلاق یمن گیر کرده و در حال اضمحلال است و تا زمانی که دست از تجاوز برندارد، مقاومت مردم یمن آنها را رها نخواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، جنبش انصارالله یمن از حمله پهپادی به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان خبر داد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:428983!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون