صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/11
0.0 (0)

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان تشریح کرد:

آخرین وضعیت بحران سیل در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان و روستاهای لرستان

رستمیان گفت : بحران در شهر برطرف شده است. تعیین خسارت و پیش‌بینی خسارت‌ها انجام شده است. به گفته رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از امروز پرداخت خسارت شهری آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی رستمیان عضو مجمع نمایندگان استان لرستان ضمن تشریح آخرین وضعیت سیل در حوزه انتخابیه خود، گفت: امیدواریم که دولت در جهت ترمیم راه‌های روستاهای سیل زده کمک کند و اعتبارات مناسب را در این جهت تخصیص دهد.

وی در خصوص آخرین وضعیت بحران سیل در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان و روستاهای لرستان اظهار کرد: الحمدلله بحران در شهر برطرف شده است. تعیین خسارت و پیش‌بینی خسارت‌ها انجام شده است. به گفته رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از امروز پرداخت خسارت شهری آغاز می‌شود و همچنین تعیین خسارات روستاها نیز از امروز آغاز شده است.

وی ادامه داد: با توجه به این‌که جاده‌های ارتباطی ۲۵۰ روستا قطع شده بود ارتباط این راه‌ها بار دیگر برقرار شد اگرچه ترمیم راه‌های ارتباطی ۸۰ روستا هنوز باقی‌مانده، ولی باید توجه کنیم که سپاه، ارتش، بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی در حال تلاش برای بازگشایی مسیر این روستاها هستند.

به گزارش ایسنا نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه تمام پل‌های روستاها تخریب شده است. البته تعیین خسارت‌ها انجام شده که امیدواریم با کمک دولت و تخصیص اعتبار مناسب این جاده‌های روستایی و پل‌ها بار دیگر ترمیم شود.

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:406786!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون