صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)

477690 1399/12/01 23:22:00
0.0 (0)

رئیس مجلس در منزل شهید سعید اسکندری:

همه ما مدیون شهدا و خانواده شهدا هستیم/ باید با کار و خدمت به مردم، کارآمدی انقلاب را نشان دهیم

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره رشادت های شهدا در تامین امنیت کشور، تاکید کرد که در حوزه کارآمدی ما باید با کار و خدمت به مردم عظمت انقلاب اسلامی را نشان دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر محمدباقر قالیباف شامگاه جمعه (یکم اسفندماه ) هم‌زمان با سالروز خاکسپاری شهید اسکندری در دیدار با خانواده شهید یاد و خاطره این شهید و شهدای گلگون دفاع مقدس به ویژه شهدای عملیات والفجر ۸ را گرامیداشت.

شهید سعید اسکندری متولد 27 بهمن سال 1344 بود که در عملیات ولفجر 8 در روز تولد خود در 27 بهمن سال 1364 به فیض شهادت نائل آمد و دوم اسفند ماه پیکر مطهر این شهید به خاک سپرده شد.

در این دیدار صمیمی دکتر قالیباف با ذکر یاد و خاطره رشادت های شهدا تاکید کرد: اگر منصفانه به شرایط کشور و منطقه و به خصوص امنیت کشور نگاه کنیم باید بگویم که همه ما زندگی خود را مدیون شهدا و خانواده شهدا هستیم و امنیت امروز کشور نتیجه رشادت های شهداست.

وی با اشاره به مشکلات کشور و تلاش هایی که برای رفع آن انجام می شود، تاکید کرد: این انقلاب صاحب دارد و ان شاءالله به برکت خون شهدا این انقلاب مسیر خود را ادامه میدهد و از گردنه های سخت فعلی عبور خواهیم کرد.

رئیس مجلس با بیان اینکه در حوزه کارآمدی ما باید با کار  و خدمت به مردم عظمت انقلاب اسلامی را نشان دهیم، تصریح کرد: کشور ظرفیت های بالقوه ای دارد که هنوز از آن ها استفاده نشده درحالی که با رفع سوءمدیریت و اتخاذ تصمیم های درست و کار و تلاش می تواند این ظرفیت های مغفول را بالفعل کرد.

نظرات کاربران

Parameter:477690!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون