صفحه اصلی » قانون گذاری » دستور جلسات کمیسیون ها

473661 1399/10/27 10:29:00
0.0 (0)

10 وزیر مهمان جلسات کمیسیون ها

کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته جاری میزبان وزرای دفاع، صنعت، راه و شهرسازی، نیرو، وزیر امور خارجه، اطلاعات، کشور، فرهنگ و ارشاد، آموزش و پرورش و جهادکشاورزی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دستور کار کمیسیون‌ها از شنبه (27 دی ماه) تا چهارشنبه (یکم بهمن) به شرح زیر اعلام شد.

الف- کمیسیون های خاص

۱- کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس

سه شنبه جلسه(۵۹)

۱- ادامه رسیدگی به گزارش کمیته منتخب کمیسیون در مورد «طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت بر رفتار نمایندگان» ثبت شماره ۷۵ با حضور رئیس کمیته و کارشناس مرکز پژوهش ها ۲- رسیدگی به گزارش کمیته منتخب کمیسیون در مورد «آئین نامه ساختار و وظایف دبیرخانه دائمی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور» ارسالی از کمیسیون امور داخلی و شوراها با حضور رئیس کمیته و کارشناس مرکز پژوهش ها ۳- سایر مباحث کمیسیون

چهارشنبه جلسه(۶۰)

۱- ادامه رسیدگی به گزارش کمیته منتخب کمیسیون در مورد «طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت بر رفتار نمایندگان» ثبت شماره ۷۵ با حضور رئیس کمیته و کارشناس مرکز پژوهش ها ۲- رسیدگی به گزارش کمیته منتخب کمیسیون در مورد «آئین نامه ساختار و وظایف دبیرخانه دائمی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور»ارسالی از کمیسیون امور داخلی و شوراها با حضور رئیس کمیته و کارشناس مرکز پژوهش ها

 

۲- کمیسیون اصل نود

دوشنبه جلسه(۶۴)

نشست هیات رئیسه و روسای کمیته ها 

نشست عمومی کمیسیون

نشست با مسولین قضایی و اجرایی کشور در خصوص کاهش جمعیت کیفری

سه شنبه جلسه(۶۵)

نشست هیات رئیسه و روسای کمیته های کمیسیون

نشست با وزیر دفاع، رئیس سازمان برنامه و بودجه و نماینده ستاد کل نیروهای مسلح

 

۳- کمیسیون تلفیق 

دوشنبه جلسه(۲۲)

ادامه رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور

سه شنبه جلسه(۲۴)

ادامه رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور    

چهارشنبه جلسه(۲۵)

ادامه رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور    

 

۴- کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی

سه شنبه جلسه(۳۵۴۷)

ادامه بررسی طرح اصلاح موادی از قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار به شماره ثبت (۲۶۰) باحضور: وزارت خانه های امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، دادگستری، بانک مرکزی ، دیوان محاسبات کشور، مرکزپژوهشهای مجلس شورای اسلامی، اتاق های ایران ، تعاون و اصناف     

 

ب- کمیسیون های تخصصی

۱- کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری

دوشنبه جلسه(۶۲)

ادامه بررسی طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان،معلمان و مدارس  

بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲)

بررسی طرح اجرای اصل پانزدهم (۱۵) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (تدریس زبانهای محلی و قومی در مدارس و دانشگاههای کشور)  

۱- انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح الزام به انتشار داده و اطلاعات ۲- انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان در برابر خشونت

سه شنبه جلسه(۶۳)

نشست هیات رئیسه کمیسیون   

بررسی طرح جامع حمایت از نظام آموزشی و تحقیقاتی کشور  

دعوت از وزیر آموزش و پرورش جهت پاسخگویی به سوالات: ۱-سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه ۲-رضا آریان پور نماینده مینودشت، گالیکش و کلاله و مراوه تپه ۳-هادی بیگی نژاد نماینده   ملایر ۴-کمال حسین پور نماینده ایرانشهر و سردشت(۵فقره) ۵-جعفر قادری نماینده شیراز و وزرقان(۳فقره) ۶-محمد وحیدی نماینده بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، گرمه و رازوجرگلان ۷-احمد نادری نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۸-حسین امامی راد نماینده چناران و بینالود ۹-مهدی عیسی زاده نماینده میاندواب(۲فقره) ۱۰-سمیه محمودی نماینده شهرضا و دهاقان ۱۱-هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه(۲فقره)

نشست مشترک اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری با رئیس رسانه ملی و معاونان ایشان در محل ساختمان سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران 

کارگروه فرهنگ و تربیت اسلامی

دوشنبه جلسه(۶۲)

بررسی مسائل فرهنگی و تربیتی در آموزش و پرورش

 

۲- کمیسیون اجتماعی

دوشنبه جلسه(۶۶)

قرائت قرآن کریم و استماع اخبار        

بررسی 'طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی' با حضور مسئولین ذیربط

دعوت از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی در اجرای ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی

دعوت از وزیر  صنعت، معدن و تجارت در اجرای ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی

سه شنبه جلسه(۶۷)

قرائت قرآن کریم و استماع اخبار

دعوت از اردکانیان وزیر نیرو در خصوص سوالات تعدادی از نمایندگان : علی بابائی کارنامی، محمد کعب عمیر، جلال محمودزاده، جلیل مختار و مهدی عیسی زاده

دعوت از رحمانی فضلی وزیر کشور در خصوص سوالات تعدادی از نمایندگان: فاطمه قاسم پور، اردشیر مطهری، عبدالجلال ایری، علی علی زاده، محمود عباس زاده

اداری و استخدامی

سه شنبه جلسه(۶۷)

جلسه کمیته اداری استخدامی در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان با دعوت از مسئولان سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان اداری و استخدامی

 

۳- کمیسیون اقتصادی

دوشنبه جلسه(۱۰۷)

1) دعوت از وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت بررسی سوال های: الف) جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد ب) محمدرضا صباغیان، نماینده مهریز پ) سیدغنی نظری، نماینده خلخال ت) آرا شاوردیان، نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران ث) روح اله ایزدخواه، نماینده تهران ج) محمدرضا پورابراهیمی، نماینده کرمان

 2) ادامه بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان برای اعمال ماده(۲۳۴) آئین نامه داخلی مجلس با عنوان «چرایی تاخیر چند ماهه در ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز کشور»

 3) رای گیری نهایی در خصوص لایحه اصلاح ماده (۸) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه(اصلی- ثبت ۲۴۶)

4) نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با وزیر   راه و شهرسازی و معاونان ایشان جهت تبیین اهداف قانونگذار و انتظارات از نحوه اجرای قانون اصلاح موادی از قانون مالیاتهای مستقیم(مالیات بر خانه های خالی) و همچنین بازدید از سامانه املاک و اسکان کشور در محل وزارتخانه مذکور

سه شنبه جلسه(۱۰۸)

۱) بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده(اصلی- ثبت ۲۰) اعاده شده از شورای نگهبان(۳)

۲) بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز(اصلی- ثبت ۲۶) اعاده شده از شورای نگهبان       

۳) بررسی تقاضاهای ارجاع شده به کمیسیون اقتصادی برای تحقیق و تفحص در خصوص «عملکرد بانک مرکزی در حوزه ارزی»  

چهارشنبه جلسه(۱۰۹)

جلسه هیأت رئیسه کمیسیون در خصوص بررسی اخبار روز و نحوه رسیدگی به طرحها و لوایح

بازار سرمایه

دوشنبه جلسه(۱۰۷)

1) جلسه کارگروه بازار سرمایه جهت بررسی آخرین وضعیت بازار سرمایه    

 

۴- کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

دوشنبه جلسه(۸۲)

دعوت از وزیر امور خارجه به منظور پاسخگویی به سؤالات: الف- جلال محمودزاده نماینده مردم شریف مهاباد (سه فقره) ب- حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار (مشترک با ۳۱ نفر) ج- حسن شجاعی علی آبادی نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه د- محمود عباس زاده مشکینی نماینده مردم مشکین شهر (مشترک ۷۴ نفر) هـ - سید جلیل میرمحمدی میبدی نماینده مردم تفت و میبد و- محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان ز- علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس (مشترک با ۴۰ نفر) ح- ابراهیم عزیزی نماینده مردم شیراز و ورزقان ط- محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک (مشترک با ۵۵ نفر) ی- مهدی عسگری نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس (مشترک با ۶۵ نفر) ک- ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان (مشترک با ۵۱ نفر) ل- احمد راستینه هفشجانی نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان م- جلیل مختار نماینده مردم آبادان

سه شنبه جلسه(۸۳)

مروری بر آخرین اخبار و تحولات

دعوت از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور پاسخگویی به سؤالات: الف- علی اصغر خانی نماینده مردم شاهرود و میامی ب- حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان ج- فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت

بررسی آخرین اقدامات در زمینه ساخت و تولید واکسن کرونا با حضور مسئولان ذی ربط

چهارشنبه جلسه(۸۴)

نشست هیئت رئیسه کمیسیون و رؤسای کمیته ها

حقوق بشر

چهارشنبه جلسه(۸۴)

نشست مشترک با حضور مسئولان وزارت امور خارجه به منظور بررسی آخرین اخبار مرتبط با جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق بشر

دفاعی

دوشنبه جلسه(۸۲)

بررسی طرح/لایحه 'لایحه اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط مأموران نیروهای مسلح در موارد ضروری' در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

 

۵- کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها

دوشنبه جلسه(۶۸)

تلاوت قرآن کریم و استماع اخبار داخلی و تحولات کشور

بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران با حضور نماینده مرکز پژوهشها و دستگاه های اجرایی ذی ربط

سه شنبه جلسه(۶۹)

تلاوت قرآن کریم و استماع اخبار داخلی و تحولات کشور

ادامه بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران با حضور نماینده مرکز پژوهشها و دستگاه های اجرایی ذی ربط         

ارائه گزارش کارگروه ماده (۱۴۲) آیین نامه داخلی مجلس با حضور نماینده مرکز پژوهشها در خصوص طرح جامع مدیریت شهری و روستایی

چهارشنبه جلسه(۷۰)

نشست هیئت رئیسه کمیسیون و رؤسای کمیته های تخصصی

کمیته تشکل های صنفی و سازمان های مردم نهاد

دوشنبه جلسه(۶۸)

بررسی طرح اصلاح مواد(۱) و (۱۰) قانون نحوه فعالیت احزاب و گروههای سیاسی (اعاده شده از شورای نگهبان-شماره ثبت۲۳) با حضور نماینده   شورای نگهبان، مرکز پژوهشها، نمایندگان تشکل های صنفی-تخصصی و دستگاه های اجرایی ذی ربط   

کمیته مدیریت شهری و شهرداری ها

سه شنبه جلسه(۶۹)

کارگروه بررسی لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداریها و دهیاری ها (اعاده شده از شورای نگهبان) با حضور نماینده   شورای نگهبان، کارشناس مرکز پژوهشها و دستگاه های اجرایی ذی ربط

 

۶- کمیسیون انرژی

دوشنبه جلسه(۵۱)

بررسی طرح ' اصلاح ماده (۳) قانون اصلاح مواد (۲) و (۴) قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و تشکیل شورای‌عالی انرژی کشور'    

بررسی طرح 'تامین ارز با استفاده از جهش تولید صنعت استخراج رمزارز'

سه شنبه جلسه(۵۲)

بررسی سوالات نمایندگان از وزیر نیرو به شرح زیر: ۱- احمد جباری نماینده بندر لنگه، بستک و پارسیان ۲- علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان، لالی و اندیکا (سه فقره) ۳- حبیب الله دهمرده نماینده زابل، هیرمند، هامون و زهک ۴- علی علیزاده نماینده مراغه و عجب شیر ۵-  آرا شاوردیان نماینده ارامنه شمال ۶- صدیف بدری نماینده اردبیل ۷- محمد خدابخشی نماینده الیگودرز (دو فقره) ۸- هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه ۹- حسن محمدیاری نماینده تالش، رضوانشهر و ماصال ۱۰-  احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم و ابوموسی ۱۱- مهرداد گودرزوند چگینی نماینده رودبار (دو فقره) ۱۲- احسان ارکانی نماینده نیشابور و فیروزه ۱۳- الله وردی دهقانی نماینده ورزقان

کمیته نفت و فرآورده های نفتی

دوشنبه جلسه(۵۱)

بررسی طرح 'الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و (CNG) در کشور'

۷- کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

سه شنبه جلسه(۹۰)

ادامه رسیدگی به طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور(اعاده شده از شورای   نگهبان)

 

۸- کمیسیون بهداشت و درمان

دوشنبه جلسه(۶۴)

نشست مشترک اعضای کمیسیون با مسئولین ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره)       

سه شنبه جلسه(۶۵)

تلاوت قرآن کریم و استماع اخبار

بررسی مشکلات بیمارستانها و مراکز درمانی بخش خصوصی و خیریه با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ریاست سازمان بیمه سلامت، ریاست سازمان تامین اجتماعی، ریاست سازمان نظام پزشکی ، دبیر شورایعالی بیمه ، فعالان بخش خصوصی و مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی

کمیته طرحها و لوایح

دوشنبه جلسه(۶۴)

متعاقبا اعلام میگردد

 

۹- کمیسیون صنایع و معادن

دوشنبه جلسه(۸۷)

نشست اعضای کمیسیون با وزیر  اطلاعات و معاونین ایشان در محل وزارتخانه

سه شنبه جلسه(۸۸)

بررسی شور دوم طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار ( ارجاعی از جلسه مورخ ۲۳/۱۰/۱۳۹۹ صحن علنی برای بررسی در شور دوم) با حضور مسئولین دستگاههای اجرایی ، مرکز پژوهشها و اتاق ایران

دعوت از وزیر صنعت معدن و تجارت برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان: جبار کوچکی نژاد نماینده رشت، رضا حسینی قطب آبادی نماینده شهر بابک، الهویردی دهقانی نماینده ورزقان، جلال محمودزاده نماینده مهاباد (۲فقره)، محمدرضا صباغیان نماینده مهریز بافق ابرکوه و خاتم ( ۲ فقره)، هاجر چنارانی نماینده نیشابور ( ۲ فقره)، محمد مولوی نماینده  آبادان

چهارشنبه جلسه(۸۹)

بازدید اعضای کمیسیون از مراکز صنعتی شهرستانهای اراک ، محلات و دلیجان و دیدار با مسئولین استانی ( چهارشنبه۰۱/۱۱/۱۳۹۹ ساعت ۱۲ رفت و پنچ شنبه مورخ ۲/۱۱/۱۳۹۹ برگشت)

کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات

سه شنبه جلسه(۸۸)

بررسی عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اجرای ماده ۲۳۵ قانون آئین نامه داخلی       

۱۰- کمیسیون عمران

دوشنبه جلسه(۷۵)

دعوت از اردکانیان وزیر  نیرو، جهت پاسخگویی به سؤالات نمایندگان: ۱- عادل نجف زاده نماینده خوی و چایپاره ۲-  حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده میمه و برخوار ۳- کمال حسین پور نماینده پیرانشهر و سردشت (۶ سؤال) ۴- سیدمحمد مولوی نماینده آبادان(۲ سؤال) ۵- علیرضا عباسی نماینده کرج ۶- حسین گودرزی نماینده درود و ازنا ۷- امانقلیچ شادمهر نماینده گنبدکاووس ۸- حبیب اله دهمرده نماینده زابل

بررسی درخواست انجام تحقیق و تفحص آب و فاضلاب خوزستان در اجرای ماده ۲۱۲ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی

سه شنبه جلسه(۷۶)

جلسه هیات رئیسه کمیسیون

دعوت از  اسلامی وزیر راه و شهرسازی جهت پاسخگویی به سؤالات نمایندگان: ۱- مصطفی نخعی نماینده نهبندان و سربیشه ۲- جعفر راستی نماینده شبستر ۳- سیدمحمد مولوی نماینده آبادان(۵ سؤال) ۴- عبدالجلال ایری نماینده کردکوی و بندر ترکمن (۳ سؤال) ۵- عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده سروستان(۲ سؤال) ۶- رسول فرخی میکال نماینده   لاهیجان ۷- رضا آریان پور نماینده مینودشت ۸- علی جدی نماینده   شیروان

بررسی درخواست انجام تحقیق و تفحص سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اجرای ماده ۲۱۲ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی

۱۱- کمیسیون فرهنگی

دوشنبه جلسه(۶۸)

بازدید از موسسه تصویرسازان صبح صادق    

سه شنبه جلسه(۶۹)

بررسی اخبار فرهنگی

دعوت از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پاسخگویی به سوالات: الف- علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان ب- جبار کوچکی نژاد نماینده رشت پ- جلال محمودزاده نماینده   مهاباد (۵فقره) ت- سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه(۲ فقره) ث- هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه ج- علیرضا ورناصری قندعلی نماینده مسجد سلیمان، لالی، اندیکا، هفتکل (۲فقره) چ- احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر ح- جلیل مختار نماینده   آبادان خ- محمد خدابخشی نماینده الیگودرز د - سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان (۲ فقره)

۱۲- کمیسیون قضائی و حقوقی

دوشنبه جلسه(۳۵)

بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده (۱۱) قانون اجرای محکومیت‌های مالی (اصلی- ثبت ۲۳۴) با حضور نمایندگان فراکسیون زنان، کارشناسان و نمایندگان دستگاههای اجرائی ذی ربط    

بررسی تقاضای جمعی از نمایندگان درخصوص اعمال ماده (۲۳۴) قانون آیین نامه داخلی درخصوص استنکاف جناب   حسن روحانی رئیس جمهور   دولتهای یازدهم و دوازدهم از اجرای ماده(۱) قانون مدنی

سه شنبه جلسه(۳۶)

ادامه بررسی طرح حمایت از مالکیت صنعتی(اصلی- ثبت ۱۸۲)        

 

۱۳- کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست

شنبه جلسه(۷۸)

دعوت از وزرای جهاد کشاورزی و نیرو، معاونین و مدیران استانی ایشان، استاندار مرکزی و سایر مدیران استانی بمنظور پیگیری تصمیمات اتخاذ شده در سفر این کمیسیون به استان مرکزی(شهرستانهای ساوه و زرندیه)

دوشنبه جلسه(۸۰)

بررسی لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری صربستان (اعاده شده از شورای   نگهبان)    

بررسی طرح تشکیل شورای عالی آب (اصلی - ثبت ۳۳۶)

بررسی طرح استفساریه عوارض تغییر کاربری کشاورزی (اصلی - ثبت ۳۱۵)

بررسی مسائل و مشکلات تولید و صادرات گلهای زینتی در ایران با دعوت از مسئولین اجرائی ذیربط

بررسی مسائل و مشکلات و همچنین دستاوردهای شرکت ایران خودرو در حوزه محیط زیست بویژه آلودگی هوا با حضور مسئولین اجرائی ذیربط

سه شنبه جلسه(۸۱)

ارائه گزارش رئیس کمیته محیط زیست در خصوص: ۱- بازدید از صنایع فولاد اردکان یزد با توجه به آلایندگی هوای ایجاد شده توسط صنایع فولاد ۲- بازدید از رودخانه و تصفیه خانه کشف رود ۳- لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیست الحاق به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریائی دریای خزر     

دعوت از وزیر جهاد کشاورزی برای پاسخگوئی به سئوالات: ۱- محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز (۲ سئوال) ۲- محمد آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب ۳- جلال محمودزاده نماینده مهاباد (۲ سئوال) ۴- کمال حسین پور نماینده پیرانشهر و سردشت ۵- محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش ۶- احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر ۷- محمود احمدی بیغش نماینده شازند ۸- علی علیزاده نماینده مراغه و عجب شیر ۹- مهرداد ویس کرمی نماینده خرم آباد و چگینی ۱۰- جلیل مختار نماینده آبادان ۱۱-جعفر قادری نماینده شیراز و زرقان ۱۲-  سید جواد حسینی کیا نماینده سنقر ۱۳- غلامعلی کوهساری نماینده رامیان و آزادشهر

بررسی عملکرد بانک کشاورزی در خصوص میزان تسهیلات تکلیفی و ارائه شده به بخش کشاورزی با دعوت از مدیرعامل   بانک کشاورزی و سایر مسئولان ذیربط

چهارشنبه جلسه(۸۲)

سفر به استان هرمزگان (شهرستانهای میناب، جاسک، رودان، بشاگرد و سیریک) بمنظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان مذکور (از روز چهارشنبه ۹۹/۱۱/۱ الی جمعه ۹۹/۱۱/۳)

نظرات کاربران

Parameter:473661!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون