صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
406815 1398/02/11
0.0 (0)

اینستاملت گزارش می کند:

گلایه شورای نظارت بر صدا و سیما به شدت از اتفاقات اخیر در شبکه3/ سرنوشت قانون رسیدگی به اموال کارگزاران نظام چه می شود/روایت مطهری از مجوز رهبری برای پخش اذان اهل سنت از رادیو

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علی مطهری عکس و متن سخنرانی خوددر همایش دانش‌آموختگی طلاب حوزه علمیه احناف شهرستان خواف را به اشتراک گذاشته است
متن سخنرانی نایب رییس مجلس در خبرگزاری خانه ملت را اینجا بخوانید.

 

مسعود پزشکیان مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

خودباوری راهکار اصلی مقابله ملت ایران با تحریم است / برای رفع مشکلات باید زد و بندها در کشور برچیده شود و عدالت ، انصاف و مشارکت همگانی همواره سرلوحه کارها قرار گیرد
👤 مسعود #پزشکیان روز چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی آذربایجان غربی در تکاب اظهار داشت:
🔹️ تحریم های ظالمانه آمریکا نباید #ملت ایران را به هراس بیندازد و بهترین راهکار در مقابل این اقدام ظالمانه استکبار جهانی، استفاده از این فرصت برای قوی‌تر، بیدارتر و هوشیارتر شدن ملت ایران است
🔹️باید وضعیت اقتصادی کشور تا حدی متحول شود که اگر نتوانستیم نفت بفروشیم با مشکل مواجه نشویم
🔸️در حال حاضر کشورهایی که از ما نفت می‌خرند با برنامه‌ریزی و تلاش، به پیشرفت دست پیدا کرده‌اند ولی ما که ذخایر نفتی داریم و صادر کننده این ماده گران قیمت هستیم، مشکلات توسعه‌ای داریم
🔸️ برای رسیدن به نقطه مطلوب توسعه و پیشرفت و کاهش فاصله کشور با اقتصاد دنیا به ایستادگی و پشتکار، خودباوری و توجه به رونق تولید نیازمند هستیم
🔸️برای رفع مشکلات باید زد و بندها در کشور برچیده شود و #عدالت ، #انصاف و مشارکت همگانی همواره سرلوحه کارها قرار گیرد
 #دولت، #مردم و #مجلس باید دست در دست هم با اراده‌ای راسخ و افزایش مشارکت و همکاری در راستای توسعه کشور و رونق تولید گام بردارند

 

بهروز نعمتی مطالب زیر را منتشر کرده است.

اینروزها نمایشگاه صنعت شوینده، پاک کننده، بهداشتی و سلولزی و ماشین آلات وابسته در نمایشگاه بین‌المللی تهران درحال برگزاری است؛ فرصتی شد تا از نزدیک با حضور در غرفه‌های تولیدکنندگان این صنایع با آنها گفت‌وگوی داشته باشم. این صنایع مهم و پرمصرف در کشور با موانعی برای تولید مواجه است. «تسهیل تهیه مواد اولیه» و «اختصاص ارز دولتی» از مهم‌ترین نیازهای امروز این تولیدکنندگان در روزهای «تحدید اقتصادی» است. تحریم‌های ظالمانه که بابرنامه‌ریزی خارجی برای ضربه زدن به بدنه اقتصادی کشور اعمال می‌شود را «ما نمایندگان مجلس»و «مدیران» می‌بایست با توجه به شرایط کشور، ابزار مقابله را تجهیز کرده و مانع روانسازی برنامه تحریم باشیم. اینکه در این شرایط برخی خود بخشی از مشکل می‌شوند و «خودتحریمی» را در فضای اقتصاد داخلی ایجاد می‌کنند، راه مقابله را سخت و انرژی‌بَر خواهد کرد. بهره‌مندی از ظرفیت جوانان در تصمیم‌گیری‌ها و در اجرایی کردن اهداف بالادستی، امری ضروریست تا با استفاده از نیروی چابک، ریسک‌پذیر از رخوتی که به روح مدیران خسته نشسته است عبور کنیم. در سال «رونق تولید» تقویت عزم و اراده برای حذف قوانین زائد و دست و پاگیر یکی دیگر از راهکارهای مقابله با تحریم‌ها است، باطراحی مکانیزمی برای تسهیل اخذ مجوز‌ها، می‌توان انگیزه حرکت را در سرمایه‌گذارانی که از هراس این «نه» شنیدن‌ها و مراجعات مکرر بیرون گود مانده‌اند، افزایش داد.بدون شک در این شرایط ماشین «رونق تولید» با سرعت بیشتری حرکت خواهد کرد.

 

غلامرضا تاجگردون  مطالب زیر را منتشر کرده است.

علی اصغر یوسف نژاد مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تجاوز به حریم و بستر رودخانه در سیل اخیر مازندران مشهوده بوده است، گفت: در بحران سیل به رئیس جمهور اعلام کردم که آن چیزی را که برای مردم می‌شود انجام داد، را قول بدهید.

وی با اعلام اینکه هنوز خسارت سیل در بخش کشاورزی مربوط به سال گذشته هنوز پرداخت نشده است، تصریح کرد: متولیان در حد بضاعت و وسع به مردم قول بدهند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آمادگی برای مقابله با بحران در مازندران باید وجود داشته باشد، در استان فقط سیل نبوده است، برف، ترافیک، رانش و سیل از جمله حوادث در این ایام بوده است.

وی اضافه کرد: دستگاه‌های اجرای و مدیریت بحران باید آمادگی کافی برای عادی‌سازی امور را داشته باشند، در شهرستان ساری تلاش‌های خوبی انجام شده از این به بعد باید حمایت‌های تداوم داشته باشد، اما انتظار داریم که از تجربیات کسب شده سیل اخیر به خوبی استفاده شود.

یوسف‌نژاد اضافه کرد: 200 سردهنه کشاورزی دچار مشکل است و انتظار است که این نگرانی کشاورزان برطرف شود و مدیریت بحران در ساماندهی امور بسیار نقش اثرگذار دارد.

وی یادآور شد: مجلس برای تامین منابع طرحی را آماده کرده، اعضای کمیسیون درمان مجلس در استان حضور پیدا کرده و مسائل را دیدند که در تهیه طرح بسیار کمک کننده

غلامرضا کاتب مطلب زیر را درباره حواشی به وجود آمده درباره برنامه برنده باش به اشتراک گذاشته است.

با تذکر رهبری نباید برنده باش پخش شود / شورای نظارت ورود می‌کند
.
شورای نظارت بر صدا و سیما در اولین جلسه خود موضوع حذف برنامه ۹۰ و پخش برنامه‌هایی را با شائبه قمار را مورد بررسی قرار می‌دهد.

اعضای شورای نظارت بر صدا و سیما به شدت از اتفاقات اخیر در شبکه ۳ گلایه‌مند هستند این که این اتفاقات باعث جریحه دار کردن مردم و مراجع تقلید شدند.

رسانه‌ی ملی بزرگترین سرمایه ملی کشور است و با عنوان سرمایه بزرگ انقلاب محسوب می‌شود. این که چرا اخیراً مدیر شبکه سه این اندازه حاشیه سازی می‌کند، جای سوال دارد.

بعد از اتفاقات پیرامون برنامه ۹۰ اکنون شاهد واکنش آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید مبنی بر قماردانستن مسابقه تلویزیونی برنده باش و بعد از آن تذکر مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج روش‌هایی شبیه بخت آزمایی در برنامه‌های صدا و سیما بودیم که یقیقنا آقای علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما باید در این موضوع نظارت جدی داشته باشد و اجازه ندهد اتفاقات نادرستی در رسانه‌ی ملی کشور رخ دهد .
طبق تذکر مقام معظم رهبری طبیعتاً دیگر نباید این برنامه از تلویزیون پخش شود.

محمود صادقی نیز دو عکس زیر از توئیت های خود را به اشتراک گذاشته است.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است.

 

فریدون حسنوند مطالب زیر را منتشر کرده است.

 

همایون هاشمی مطلب زیر را منتشر کرده است.

 

 

سید جواد ساداتی نژاد مطالب زیر را منتشر کرده است.

 

 

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:406815!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین